Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vigyem tovább a beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vigyem tovább a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal francia pasi (22), akivel van egy közös pontunk, méghozzá a hobbink: egy sportág, amit versenyszerűen űzünk mindketten. Sosem találkoztunk, de nagyon szimpatizálok vele azok alapján, amiket láttam. Ő egy profi sportoló, én csak amatőr. Instagramon mindketten viszonylag aktívak vagyunk, gyakran töltünk fel képet, videót az edzéseinkről, a sportunkról. Én követtem be először, majd ő is elkezdett követni engem. Néha lájkolgattam neki az épp aktuális képeit, erre egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy ő egyszerre sok képemet belájkolja, majd pár nap múlva ismét ezt teszi, később megintcsak - mintha fel akarta volna hívni magára a figyelmet. Végül az egyik insta storymra reagált üzenetben, de csak egy szmájlit küldött. Erre én beszélgetés kezdeményeztem vele, de csak az aktuális fotóján szereplő témával kapcsolatban váltottunk pár szót. Azóta minden insta storymra reagál üzenetben, de csak szmájlival (gyakran szivecskéssel). Nem akartam ismét én lenni az, aki beszélgetésre invitálja, ezért csak szimpla szmájlikkal szoktam reagálni a szmájlijaira. Szeretnék vele komolyabb beszélgetésbe elegyedni, de nem tudom, hogy azért nem ír, mert nem akar, vagy mert még bátorításra vár. Mindenesetre én írnék neki, mikor legközelebb kitesz egy fotót instára - a fotójával kapcsolatosan. De mégis hogy vihetném tovább a beszélgetést úgy, hogy ne vegye nyomulásnak? Mivel eddig még csak mindig az aktuális képeinkről váltottunk pár szót angolul, nekem viszont ez kevés.

25/N


2020. ápr. 6. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha o nem ir magatol, ebben az esetben nyomulas lesz, es udvarias akar maradni. Sokmindent bele lehet remelni, de o az a tokos ficko, hogy tud irni, ha akar.
2020. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egyszer irsz neki attol meg nem nyomulsz. Ennyi erővel lehetne h baratod van es tok ártatlanul csak a hobbitokrol akarsz beszelgetni. Ha francia akkor o nem ebben a magyar nok legyenek szende szuzek a pasik meg udvaroljanak kulturaban nott fel
2020. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!