Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderre, a Randivonalra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderre, a Randivonalra és az Elittársra is igaz, hogy az átlagos (közepesen szép) külsejű, huszonéves nők is általában csak a jóképű férfiak üzenetére válaszolnak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint igen. Ja, és rengeteg a kamuprofil bot!
2020. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlnyomórészt igen.
2020. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elittárson eeve nincsenek húszonéves nők, az a vénebbek gyűjtőhelye.
2020. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem. Én pl páromat Tinderen ismertem meg és szerintem eléggé egy kaliber vagyunk minden értelemben. Értelmesen írt rám és adott alapot a további beszélgetésre. Annak nem írtam vissza anno, aki pofátlan volt, akinek nem tudtam mit írni, mert egyszerűen úgy "beszélgetett", hogy nem tudtam mit hozzáfűzni meg akinek nem volt kedvem, mert sablonos volt és unalmas és ezredszerre leírni a hobbijaimat, tanulmányaimat és mindent, ami amúgy a bemutatkozómban is ott van. A leggyakoribb baj az volt, hogy nem tudtunk beszélgetni. Kinn voltak rólam alapinformációk, megkérdezgették újra. Eleinte ezekre válaszoltam, de nem kezdtek semmit a válasszal, nem reagáltak rá, csak faggattak tovább, legfeljebb azt mondták, hogy "az jó" meg "értem" és úgy voltam vele, hogy basszus, ha nem érdekel és nem akarsz róla beszélgetni, akkor minek kérdezed meg?

A párom tisztességesen bemutatkozott, konkrétan beleszőtte a közös pontokat a leírásom alapján és olyan specifikus dolgokról kérdezett, amire nem untam válaszolni és lekötött a beszélgetés. És reagált rá normálisan, aztán újabb és újabb témák vetődtek fel és a végtelenségig lehetett beszélgetni. Imádtam. Most erre sokan kérdezhetik, hogy dehát mi van akkor, ha a lánynak nincs kinn semmi, csak a képe meg nem írt semmit, ami közös pont lehetne vagy érdekes, stb... Na erre szoktam kérdezni, hogy akkor te nem vagy felszínes? Te minek akarsz írni olyannak, akivel nincs mit beszélnetek? Csak azért, mert dugnád, mert széo a képein vagy mi? Akkor most ki a szar ember, ki válogat felületesen?

2020. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Én jóképű férfi vagyok, viszont se nem gazdag, se nem izmos, se nem az a hatalmas alfahím viselkedésű. Pontosan ahogy írod kb az átlagos (közepesen szép) csajoknál szoktam tarolni. Akiknél lehet hogy én arcra jobban nézek ki férfiban, mint ők nőben, de azért még bőven rendben vannak. (Se nem kövérek, se nem csúnyák, amolyan okésak.)
2020. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szinten a külsőt helyezed előtérbe, hogy az már fájdalmas. Meg előző válaszoló is, csak az a lényeg, hogy tarol a közepesen szépeknél (ez is milyen hülye kifejezés), aztán hogy mennyire illenek össze, az meg nem érdekli. Csak hogy pofára be lehessen osztani az embereket.
2020. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pff ez hülyeség. Én mindenkinek visszaírok.
2020. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

6.


De a belsőről mit írjak? Nincs összefüggés a külső és a belső között. Egy szép ember is lehet, kedves, normális, veled kompatibilis, meg egy csúnya is. Egy számodra vonzó emberrel is lehetsz belsőleg kompatibilis és egy nem vonzóval is. Írjam le az olyan felesleges köröket, hogy egyébként egy megbízható, kedves, házias nőt keresek, akiben látom hogy a gyerekeim anyja lehetne? Minek, ha ez alapvetés? Nekem alapvetés, hogy csak olyan nővel kezdek komoly kapcsolatot, akivel belsőre is passzolunk egymáshoz. De ez mellett hogy belsőre is passzolunk egymáshoz, lehetőleg legyen már külsőre is számomra vonzó.


Egyéb: A közepesen szép azt jelenti, hogy modellnek bőven nem mehetne el, a nem-modellek közül sem a top kategória, de azért úgy rendben van. Se nem csúnya, se nem túlsúlyos, amolyan okés. Nehéz máshogy megfogalmazni.

2020. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, gondolom, te se mehetsz el férfi modellnek, szóval nem kell ilyen leereszkedően nyilatkozni.
2020. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Annyiszor el lett mondva,hogy a szépség szubjektív. Ápolt,normális öltözékkel,hajjal bárki lehet vonzó.
2020. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!