Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy jó társkeresős profilo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy jó társkeresős profilom és kedvesen üzenek a nőknek, de sajnos ritkán válaszolnak. (Átlagosnál kicsit jobb a külsőm. ) Ha feltöltenék magamról egy olyan képet, ami a szép saját lakásomban készült rólam, többen válaszolnának? Ez jó stratégia?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Túl kedves vagy,nyálasnak tartanak.Ha meg a lakásodat mutatod meg és úgy több választ kapsz,akkor csak a pénzre mennek.
2020. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
A stílusodon változtass! Írj rájuk bunkón. Nem kell tajparasztnak lenni, de a kulcs, hogy érzelmi reakciót válts ki belőlük. Az pedig úgy nem működik, hogy "szia, jól nézel ki stb", mert ezer meg ezer ilyet kapnak naponta.
2020. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
És azt honnan tudnák hogy az nem albérlet?
2020. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te allitod, hogy jo, te erzed, hogy az uzeneteid kedvesek.

Lehet, hogy nem vagy szimpatikus, de mas is van. Ki mondta, hogy automatikusan mindenkinek bejossz, akire rairsz??

En match nelkul, vagy altalam nem lajkolt pasik uzeneteit nem is olvasom. Rengeteg profilbol idorablas nelkul akar az ember valasztani. Ha balra hajtottam egy profilt, az nem veletlen, az azt jelenti, hogy hozzam ne erjen, nem akarok semmit tole. Eleg keves az az ember, akivel az ember testi, lelki vonzalomra volna kepes. Ez nem autovasar.

2020. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Muti mit írsz.
2020. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Például:


"Szia Anna! Nagyon megtetszettél a képeid alapján, szívesen ismerkednék Veled. Melyik az eddigi kedvenc helyed, ahol valaha jártál? :)"

2020. ápr. 6. 18:51
 7/12 Lady Beth ***** válasza:

Akkor most muti a képedet.


Egyébként szerintem semmi baj nem volt a szövegeddel.

2020. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel baj,és még helyesen is tudsz írni.
2020. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hmm. Igazából én sem tudnék erre mit válaszolni. Nem akarom azt mondani, hogy snassz, mert nem az, egy teljesen normális kérdés, de mégis olyan érzése van, mint amikor suliban vagy a nyári élményekről kellett beszélni, vagy új tanárnak "pár szót" mondani magadról. Olyan esszé kérdés, de egy idegennek.


Most feltételezem, hogy tényleg érdekel a válasza, és nem csak dugni akarsz. Melyik a kedvenc helyem, ehhez mondanom kell egy helyszínt, ahol voltam talán egy barátnővel, akivel már nem vagyok jóban, talán szülővel, aki már nem él, talán ex baráttal, akiről nem akarok beszélni. Nyilván ezeket ki lehet kerülni, de nem mindenki a kommunikáció nagymestere, néha egyszerűbb el sem kezdeni.


Az én egyik kedvenc kérdésem társkeresőn az volt, első üzenet: "Szia! Kávé vagy tea?". Mert ez a kérdés nem olyan, hogy adatokat kell sorolnom magamról, hanem elmondhatok MINDENT, amit gondolok a kávéról és a teáról - ami meglepően sok -, de közben mégis kiderül arról is valami, hogy milyen ember vagyok.

2020. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Képet nem szeretnék közzétenni, de mutattam már a profilomat két lány ismerősömnek (is) és azt mondták, hogy szerintük teljesen jó a profilom.


Az a baj, hogy gondolom a rengeteg férfi társkereső közül túl sok az igazán jóképű, ezért hiába nézek ki kicsit jobban, mint az átlag, ez az online társkereséshez kevés.


Élőben meg sajnos nem egyszerű ismerkedni.

2020. ápr. 6. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!