Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 21-27 éves egyetemista/diplo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 21-27 éves egyetemista/diplomás, helyesebb arcú társkeresőző lányok csak legjóképűbb és legmenőbb pozícióban dolgozó férfiak üzenetére válaszolnak a társkereső alkalmazásokon?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 18:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
Igen.
2020. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Noren1989 ***** válasza:
73%
Ők nemigen keresnek ott tàrsat, rég elkeltek a való életben.
2020. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Erre a típusra a legnagyobb a kereslet a férfiak körében, 18 és 60 év között bezárólag mindenki kb. bepróbálkozik náluk, rengeteg üzenetet kapnak, nyilván szűrnek, és ha van jóképű és gazdag is, akkor azt választják, nem a puhos munkanélkülit.
2020. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%

Tapasztalataim szerint igen. Ha nem vagy mondjuk egy Ryan Gosling kaliberű pasas, és nem vagy kitömve lóvéval, akkor szóra sem méltatnak. Ám ez nem csak a kérdésben említett rétegre igaz, hanem az átlag(alatti) csajoknak is hasonló a hozzáállásuk(sajnos) :(

F

2020. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem, én arra válaszoltam, ami értelmes és érdekes üzenet volt. Ha az ember társat akar, nem utolsó szempont, hogy ne unja magát halálra, miközben vele beszélget és folyamatosan újabb és újabb dolgokról akarjon vele dumálni. A páromban ez megvolt egy intelligens kezdés után. Mindketten akkor írtuk a szakdolgozatunkat. Ő az elsőt, én a másodikat. Nem volt kifejezetten menő állása, a szakmájában mindig is átlagos szakembernek számított, számomra ez kifejezetten imponáló. A karrierista "nincs hely a naptáramban" exem után felüdülés, hogy valaki inkább a szabadidejébe és a magánéletébe invesztál. Nekem is csak azért van ilyen meg olyan diplomám, mert először rosszul választottam, másodszorra meg a piacképeset választottam a számomra érdekesek közül. Van ez így.
2020. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Alábecsülöd az egyetemista lányok számát, és tulbecsüld a főnyeremény férfiak számát. Ha az lenne amit írsz, max pár nőnek lenne kapcsolata, és a nagy részük szüzen halna meg.
2020. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
39%
Na, kezdődik a lepontozás, mindjárt megkapom azt is, hogy hazug vagyok. :D
2020. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Tapasztalatból mondom, hogy imponál nekik a jól fizető, öltönyös meló, és az ezzel járó dolgok. Vacsik, utazás, sport, minőségi élet.
2020. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
Te a legjobbat akarod, mint ahogy ők is. Ők a legkeresettebb "kategória", tehát bőven van lehetőségük válogatni.
2020. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%
Én igen.
2020. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!