Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon mitől függ, hogy valaki mellett megjelenik a szív, van akinek csak a smile?

Figyelt kérdés
Ha rámegyek az illetőre(nem a pakliban) akkor van akit nem tudok kedvelni, nincs szív, pedig jó lenne matchelni. Csak az a rohadt mosolygós fej elérhető. (Lány vagyok, regisztrációval kapott prémiummal)

2020. ápr. 9. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egy első üzenet, mintha kaptam volna már ilyet.
2020. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért nem elérhető az, hogy kedveljem?
2020. ápr. 9. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Jól meg vagy indulva a pitsaddal így vírus alatt, vegyél vibrátort .
2020. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:DD köszönöm a tanácsot!!
2020. ápr. 10. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Az valami borzalmas! Küldenek értesítést, hogy XY kedvel téged, jön a szívecske XY küldte, stb... Megnézte a profilom vissza megnéztem az övét, majd írtam neki 1 sort, azóta se szó se beszéd mintha valami robot lenne, nem válaszol nem kommunikál holott Ő keresett meg engem nem én "kezdeményeztem". Valami nem stimmel ott az biztos. Ha egyszer én valakire tetszik gombokat nyomok, megnézem a profilját akkor én kerestem fel őt először is ugyebár, átvitt értelemben, erre reagál valaki majd felszívódok?!



Akkor én vagy robot vagyok, vagy csak szórakozásból vagyok ott még akkor is lehet kamu ha "hitelesített" a profilja, ugyanis lehet jót nevet mindenkin. Egyszerűen olyan dolgok vannak ott ami teljesen ellentétes mindennel. Hihetetlen. Én nem ajánlom az oldalt személy szerint abszolút.

2020. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!