Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak mások is rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak mások is rajtam kívül akik szinglik de azért már ismerkednének? Csak a vírus miatt nem lehet, ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

Ez a fos vírus megölte a szociális életem, és nem tudok ismerkedni mert sehova se járok ugyebár viszont már kezdem magam unni meg hát jó is lenne valaki :((

20/L


2020. ápr. 10. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve, most nem fosvírus van, hanem koronavírus. :)
2020. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Másoknak is. Nemrég lettem szabad, most kezdtem volna ismerkedni, de így nem lehet.

Ez van, ezt meg kell érteni, hogy mindenki érdeke, hogy most nyugton maradjon. Az egészségem és a családom egészsége százszor fontosabb, mint az, hogy most 2-3 hónapig még nem ismerkedhetek.

2020. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja beb.aszott nekem is , egész nap csak a wcn ülök....már a wc papír is elfogyott...de amíg van kezem meg víz, én megoldom!
2020. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tindert próbáltad már? Sok jót nem ígérek, de egy próbát megér...
2020. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én teljesen bekattantam. Évek óta alkoholista vagyok, mióta az első barátnőm otthagyott, és most 3 üveg bor kell naponta, hogy ezt el tudjam viselni. Azóta csak időszakos kapcsolataim voltak.


Most már lennének érdeklődők, mert lefogytam, megcsináltattam a fogamat, hajat változtattam. Jó az idő is, lehetne randizni, mennék is, erre jött ez a szarság, és nem látni a végét. Én amúgy simán mennék így is randizni, mert én pont leszarom a vírust, így azt is, ha meghalok, mert amúgy semmi értelme az életemnek társ nélkül. Ezerrel nyomom a tindert, napi többször újraregelek 3 accountot párhuzamosan, hátha sikerül hasonlóan gondolkozó lányt találni. Az is fontos, hogy az első este bújjunk össze, ez nagyon hiányzik már, napról napra egyre szeretethiányosabb vagyok. Vagy összejön, vagy nem, maximum a halálos ágyamon majd elmondhatom, hogy legalább nem ültem tétlenül, én megpróbáltam...

2020. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!