Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a férfiaknak nem kellenek a könnyű nők?

Figyelt kérdés

Rengeteget hallom és olvasom itt is. Tudom, hogy ízlések és pofonok, de nekem kifejezetten bejönnek az ilyen nők. Sajnos ritkán találkozni velük. (nem a fizetős vagy a félfizetős ital/vacsi meghívósakra gondolok)


Igazából nem is kezdenék soha olyan nővel, akivel túl sokat kell akár beszélgetni vagy írogatni szex előtt.


Valójában én egy nőre elsősorban szexuális PARTNERKÉNT gondolok, akivel kölcsönösen osztozunk az egyik legjobb dologban a világon, a szexben, szabadon, tabuk nélkül beszélhetünk róla ki mit szeret, mit nem szeret és ez alapján eldöntjük mennyire passzolunk.


Ha több dologban passzolunk, akkor lehet ezen kívül más is, ami már hasonlít egy párkapcsolathoz, de alapvetően a szex az, ami összeköti a két embert.


A legtöbb emberrel, akivel lehetett erről a témáról beszélni és nem értett egyet, inkább azt láttam benne, hogy nem tudott túllépni az ősember gondolkodásmódon és a végén már olyanokról beszélt, hogy minél kevésbé "használt" egy nő, annál értékesebb.


A másik kategória pedig a skalpvadász, aki a strigulákra ment és mint a vadászoknál és a horgászoknál, ő is élvezte a kihívást. De ez egy nagyon szűk halmaza az embereknek.


Én csak a személyes ismerősi körömből tudok kiindulni, de merem remélni, hogy nem a fenti két kategória teszi ki a férfiak többségét.



2020. ápr. 16. 02:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Rád miért mondják, hogy nem vagy egy észkombájn?


Vannak férfiak, akiknek nem kellenek, neked meg igen. Ezen mit lehet 214325456343454331 karakterben leírni?

2020. ápr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Én meg azt szűrtem le az írományodból, hogy ingyen k. urvát keresel, mert már a vacsi meghívás is “félfizetős” nőnek számít???

Jézusom...

Csak mondom: ne nagyon számíts ilyen keretek között nőre. Ha nagy szerencséd van, legfeljebb valami ideig-óráig megtévedt, önbizalomhiányos lánykára. Bár én azt kívánom, hogy arra se. Senkinek nincs szüksége egy paréjra, aki ingyen használja.

2020. ápr. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Jesszusss...


Amúgy ha a másik oldaláról nézed...


Sok férfi szeretne könnyen megkapni nőket, csak sajnos nem tudják.

2020. ápr. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

"Sok férfi szeretne könnyen megkapni nőket, csak sajnos nem tudják."


A könnyen megkapható nőben semmi érdekesség nincs, sőt inkább riasztó. Még a kalandoknál is szeretem, ha van előtt egy kis felvezetés, évődés, nem csak annyi, hogy "nálad vagy nálam".

2020. ápr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretem mindkét fajtát :D
2020. ápr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Szerencsére mindig akadnak szexpartnerek az életemben, még ha időnként vannak ínséges idők is. De büszke vagyok arra, hogy nem kellett soha prostinak fizetnem és arra is, hogy kerültem azokat a nőket, ahol pávatáncot kellett volna lejtenem. Még csak nem is a vacsora összege zavar (ha ez nem jött le), hanem az egész körítés.


Amelyik nő nem élvezi velem ugyanannyira a szexet, mint amennyire én élvezem vele az nem az én partnerem. Ennyi.

2020. ápr. 16. 07:19
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

" De büszke vagyok arra, hogy nem kellett soha prostinak fizetnem"


Ki, mire büszke! Nekem ez biztos nem szerepelne a 100 legfontosabb eredményem között :D

2020. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyen nők alkalmatlanok komoly kapcsolatra, csak szexre jók.
2020. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%

Mert a férfiak nagyrésze normál párkapcsolatot keres, ahol nemcsak a szex a lényeg.

A "könnyű" nőknél fennállhat a veszélye,hogy mással is flörtöl, félrelép, kevésbé lehet Vele jövőt tervezni.


Amiről Te írsz az szexkapcsolat. Arra tökéletes egy olyan nő akinek szintén csak a szex a fontos egy kapcsolatban.

2020. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

"Valójában én egy nőre elsősorban szexuális PARTNERKÉNT gondolok,"

Ennyi, te csak szexet akarsz tőlük. Én társat keresek. Neked jó az, aki mindenkié. Nekem olyan kell, aki csak az enyém.

2020. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!