Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket zavar, ha a pártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a pártok tartja a kapcsolatot az exével?

Figyelt kérdés
Mi az, ami belefér ilyen téren, mondjuk ha havonta 1x találkoznak, az még belefér, de ha hetente 2x, az már nem? Vagy ha mondjuk kénytelenek továbbra is együtt dolgozni, az lehet kizáró tényező is adott esetben? Vagy csak a párotok viselkedése számít, ha nincs semmi gyanús, akkor akármikor beszélhet vele, mert megbíztok benne? Kinél hol van ez a határ? Kort és nemet is írjatok!

2020. ápr. 18. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát én nem fogadnám el, ha az exével találkozgatna. De lehet bennem van a hiba. Nyilván egy munkahely más, de azt nem viselném jól, ha külön csak egymással találkozgatnának kettesben.
2020. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Bizony engem nagyon zavarna. Ha ennyire fontos az ex, akkor éljen vele.
2020. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem ezt a sok exes kérdést.

Én ha szakítottam, akkor azt ott és akkor lezártam.

Sosem volt olyan párom, aki exezett volna.

N.

2020. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Pont úgy vagyok vele, mint az #1 hozzászóló. Az exe miatt nem feltétlenül kell munkahelyet váltania, de azért csak úgy magukban ne találkozgassanak, ez nálam semennyire sem fér bele. Ha a párom normális, nem titkolózik, adott esetben elmeséli (magától), hogy most beszéltek, akkor az nem zavar, ha alkalmanként online váltanak pár szót, hogy kivel mi van, de azt sem napi/heti rendszerességgel.


27/N

2020. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Engem zavarna. Nem gondolom hogy bármi dolguk lenne még egymással. 21/N
2020. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavar, inkább kizáró ok. Tetszik vagy sem, nem maradok olyannal, aki nem képes lezárni a múltját. Olyannal főleg nem, aki azzal pajtizik, akit korábban dugott is.
2020. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Az ex nem véletlen ex. Zavarna minden ilyen jellegű dolog. Ezért szoktam alaposan ismerkedni, így ez már első randin kiderül, ha egy helyen dolgoznak. Ez esetben kuka. Van, hogy az agy felülírja a szívet csalódások elkerülése miatt és milyen jól is teszi.
2020. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem zavarna ha már nem kívánja szexuálisan. Barátkozni lehet. A barátaitól nem tiltanám el. És ha egyszer évekig együtt voltak akkor szeretheti mint embert. Aki meg mást mond az hülye és csak kisajátítani akarja a párját! Ő meg amint erre rájön le is fog lécelni!
2020. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LazyJones ***** válasza:
95%
Nem zavar. Azért van velem, mert velem akar lenni, azért a párom, mert megbízom benne. Hozzáteszem, a páromról van szó, nem másik random barátnőről vagy exről.
2020. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha együtt dolgoznak, akkor ez van. Egy jó munkahelyet manapság senki nem fog csak úgy otthagyni.

Semmilyen előre megbeszélt kettesben találkozás nem fér nekem bele. Ha jóban vannak, akkor lehet haverkodni az exszel és az új párjával, de közös programokon csak.

2020. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!