Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ez szerintetek többségébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ez szerintetek többségében igaz vagy nem igaz?

Figyelt kérdés
Hosszú lett de ki kell fejtenem magam kérlek olvassátok el mert fontos! Kérlek ne szélsőségekben gondolkozzatok, tehát nem csak nagyon bunkó és kedves létezik, hanem átmenetek is. Mondok 2 példát. Odamegy hozzátok egy pasi aki úgy társalog veletek ami olyan vonzó de maga a pasi nem jön be annyira. Illetve van egy másik aki bejön nektek de nem a legnormálisabban kommunikál, de nem az a direkt vadbarom, bunkó pasas csak úgymond önmagát adja és nem is akar bunkó lenni de talán kicsit az de nem direkt, viszont ő bejön. Akkor inkább kellene sok nőnek az a férfi aki kevésbé beszél szimpatikusan de jobban bejön külsőre? És még azért egyszer leírom, hogy nem direkt bunkó csak az ő stílusa nem az a tipikus normális hanem egy kicsit arrogánsabb de amúgy nem direkt az hanem alapból ilyen és akarna is veletek lenni és be is jönne külsőre. Nem annyira foglalkozik azzal, hogy mi a legnormálisabb inkább magát adja de semmiképpen se olyan nagyon idióta csak sajátos kicsit és nem a jobb értelemben. Mellé rendes pasi csak kevésbé látszik rajta beszédkor.

#párkapcsolat #Randizás Társkeresési Problémák
2020. ápr. 19. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha jól sejtem te vagy a nem bunkó bunkó, aki arrogáns, és sajátosan viselkedik.. Nekem nem lehetnél elég jóképű.
2020. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem bejon, ha valaki onmagat adja.
2020. ápr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Mivel nem vagyok rákényszerítve, hogy párkapcsolatban éljek, ezért köszönettel lemondok mind a kettőről.
2020. ápr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem bejön ha vaslaki önmagát adja de ha ez bunkósággal párosul, akkor mehet isten hírével, nézzen ki akárhogy. Plusz, én nem szeretem ha random idegenek odajönnek hozzám utcán vagy bárhol. Baráti társaságon keresztül szoktam ismerkedni, szóval én erre az utcán szedünk fel valakit, flörtölünk stb nem vagyok vevő alapból sem.
2020. ápr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
A jóképűbbel (sajnos) toleránsabb vagyok, ha a viselkedése elsőre nem is az igazi vagy nem is lenne érdekes az alapján. De egy idő után ugyanúgy felbsz és ugyanúgy elhajtom és ugyanúgy nem akarok tőle semmit. Igen, aki kifejezetten tetszik, annak lehet, hogy meghallgatom a második mondatát akkor is, ha az első nem jött be (de nem is volt tapló). De ezen kívül sok jóra nem kell számítani, nem a türelmemről vagyok híres. Ha valaki balfsz vagy ostoba vagy suttyó, relatíve hamar megunom a hülyeségét és leépítem. Ahhoz, hogy valaki pár óránál tovább foglalkoztasson, kell egy olyan belső.
2020. ápr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előbb kellene az aki normálisan beszél velem, egy bukóhoz nem tudnék vonzódni.
2020. ápr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
A helyzet az, hogy a legtöbb nő, ha a pasi nem jön be neki külsőre, akkor nem jön össze vele. Ha a pasi stílusa nem szimpatikus, esetleg irritáló, akkor szintén nem jön össze vele. A nők nem akarnak mindenképpen párosodni.
2020. ápr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha mindenben jó a pasi akkor összejön vele, ennyi.
2020. ápr. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Akiknek utcán kell ba...ogatni másokat, hogy nőt találjanak, azok semmiképp nem lehetnek jóképűek. Szóval egyikkel sem állnék szóba
2020. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettőről "lemondanék".
2020. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!