Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet ezzel a problémával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezzel a problémával megküzdeni?

Figyelt kérdés

Ismerkedés elején mikor próbáljátok kitapogatni, hogy mit csinál a másik, mivel foglalkozik, milyen hobbija van, szóval milyen a személyisége.

Na ilyenkor én mindig bajban vagyok, unalmasnak érzem magam. Nem tudok mit mondani, dolgozok, sokat sportolok és alszom. Ennyi, nem több. Tök unalmas. Míg mások ide mennek, ott voltak, ezt nézték meg, ilyen helyen kajáltak, stb. Nyaralás? Mások 10 különböző országban voltak már én meg mindig valami itthoni unalmas helyen.

Pedig szüleim tök jól kerestek mindig is, nem ezért maradtak ezek ki, csak olyan otthonülősek, maradiak.

Most én is rohadt jól keresek, próbálom ezáltal "termelni" az élményeket, témákat, de egyszerűen így is tök kevésnek érzem magam és pl. mikor látom, hogy egy lány 5 különböző országból rakott ki képet 5 év alatt, akkor inkább rá se írok.


2020. ápr. 23. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Lanykent ugyanúgy fenn áll nagyjából ugyanez a probléma ha ez meg nyugtat.

22/l

2020. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"...mikor próbáljátok kitapogatni, hogy mit csinál a másik, mivel foglalkozik, milyen hobbija van, szóval milyen a személyisége...."


A meló és a hobbi semmit nem jelent. Legalábbis nálam.


A melómat rühellem, de jól fizet. A hobbim alapján elmebeteg tömeggyilkos vagyok, pedig engem megnyugtat.

2020. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Én szabadidőmben otthon ülök a gépe előtt és programozok és kockulok. Akinek elmondom döbbenten néz rám. Én meg rá, mert nem tudom elképzelni, hogy a folyamatos utazás egy rakás pénzért hogy tud valakit kikapcsolni és pihentetni, mikor mindig megy, néz, tájékozódik stb.


Amúgy arra már rájöttem, hogy ilyen személyiségű emberekkel semmi értelme nincs a beszélgetésen kívül semminek.

2020. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Olyan értelemben nálam sem jelent semmit a meló és hobby, hogy emiatt nem fogok senkit se elítélni. Ha lovagol, fest, fotóz, fut, bármi nekem annyira mindegy. Örülök neki, hogy csinál valamit és kész.

Ugyanez a munkánál is, ha dolgozik valamit akkor jó, ha nem nem. Az se baj ha boncoló, ha atomfizikus, ha gyármunkás.

Csak úgy jó tudni, hogy ki ő, mi ő.

2020. ápr. 23. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne akarj megfelelni a tobbieknek, ne azert menj ilyen-olyan helyre, hoyg legyen mit meselned a potencionalis randipartnereidnek. Menj oda, ahova vágysz...

teljesitmenykenyszered van...

en is mindig unalmasnak ereztem magam hasonlo dolgok miatt, mint amit te irtal, az segitett, hogy lekuzdtem az onbizalomhianyomat sok-sok odafigyelessel, tudatosan....elhittem, hogy en is szeretheto vagyok, ugy ahogy vagyok. Es akivel egy hullamhosszon voltunk, azzal mindig talaltunk erdekes beszedtemat, attol fuggetlenul, hogy en sem jartam sok helyen, sokmindenben nem vagyok jártas...biztos van akinek unalmas vagyok, de sokaknak erdekes, igy is. Pont az a jó, mikro valakivel aprosagokrol is sokat tudsz beszelni. Nem csak a sport meg a munka lehet téma.

Biztosan neked is vannak celjaid, terveid, milyen orszagot latogatnal meg szivesen, tudsz velemenyt alkotni dolgokrol, amiket a hirekben hallasz, vagy egy filmrol, zenerol, oltozkodesrol, az etelrol, amit randikor rendeltetek....el tudod meselni, mit láttál, hallottál aznap....vagy ha más nem, tudsz arra reagálni amit a másik mesél neked. És már ki is alakul a beszelgetés.

2020. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En nokent ezert nem ismerkedem mindig csak a menozes folenyeskedes megy nem akarok elemenyek szamaban versengeni
2020. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sem versenyezni szeretnék, csak ne az legyen, hogy mindig kussban, meg mhhmözve hallgassam a sztorijait a másiknak, hanem én is tudjak mesélni. De nem egymásra licitálva.
2020. ápr. 23. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:

7.-re.


"A kérdező kommentje:


Én sem versenyezni szeretnék, csak ne az legyen, hogy mindig kussban, meg mhhmözve hallgassam a sztorijait a másiknak, hanem én is tudjak mesélni. De nem egymásra licitálva."


Aha...és szerinted, 1000-ből, hány olyan ember van, aki tud sztorizni a fantasztikus életéről és a DzsémszBond szintű melójáról és kalandjairól?


Béla az informatikus? Miről sztorizna? Hogy lefagyott a gép a HR-en?

Géza a banki aktatologató? Elmesélné a legizgalmasabb festékpatron cseréjét?

Andris, a szakács? Elmagyarázná a szarvasbélszín készítésének titkait? Nagyon izgalmas lehet.

2020. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szarvasbélszín elkészítésének titkai érdekelne.
2020. ápr. 23. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!