Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néz ki a legtöbb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz ki a legtöbb nő élőben 10-es skálán kb.3-4 szinttel rosszabbul, mint a társkereső oldalakra feltöltött fényképeiken? Miért nem töltenek fel olyan képeket, amelyeken valójában a mai önmagukra hasonlítanak?

Figyelt kérdés
A férfiaknál ez nem figyelhető meg, ők tényleg nagyjából úgy néznek ki a valóságban, mint a képeken. Sokszor a valóságban még jobban néznek ki, sokkal jobban összeszedik magukat egy randira, mint ahogy a rossz minőségű képeiken kinéznek.
2020. ápr. 25. 14:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

[link]


Mert akkor kiderülne, hogy rondák és büdösek.

2020. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
hát nem tudom...én a barátomnak mutattam magamról szerintem nagyon előnyös képet és azt mondta,hogyha ezt látta volna akkor lehet nem is talizik velem élőben sokkal szebb vagyok. De ezt más pasi is mondta már,hogy képen azt hitte hogy nem fogok neki tetszeni élőben meg klasszisokkal jobb vagyok...
2020. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

A férfiaknál ez nem így működik? Haha, jó vicc. 10 évvel régebbi fotót tesznek fel és egy vénember jön a randira. Meg régi fotót, ahol még nem volt ekkora a pocakja. A magassága ugye nem látszik, azt mondja 180 aztán akkora mint én, tehát még a 170-et sem éri el.


Az igaz, hogy néhány pasi vacak képet rak fel magáról, amin úgy néz ki, mint egy körözött bűnöző, de akkor talán javíthatna rajta, hogy érdekesebbnek tűnjön. Ugyanis egy mosoly vagy egy jól belőtt séró nem számít csalásnak.

2020. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

Mindenki ilyen szinte. Vagyis... két véglet van mindkét nemnél.


Véglet A: Agyonretusált, photoshop képek, nőknél kiló smink, agyondíszített haj, profi világítások, férfiaknál keménykedő beállás, "há lehetőleg láccóggyon a háttírbe a kocsim" stílusban.


Véglet B: A szörnyű képek, ezekből mazsolázhatsz a napiszaron és egyéb oldalakon. Ilyen amikor csontsovány Gyuszika feszítős képet tesz fel, a nagyon kövér ember gatyában pózol, ide sorolható az összes meztelen és faroklengető kép férfiaknál.


Nőknél ez a véglet ritkább, de elég sok az olyan aki vagy túl idétlenül "stílusos", vagy úgy néz a képen, mint egy másnapos részeg egy nagyon durva műszak után, esetleg saját maga önmagát annyira felértékeli, hogy nem veszi észre, hogy nagyon nem áll jól neki az ami másoknak igen, és nem feltétlenül kellene top-ban és cicagatyában nyomulni vagy hipsztereknél kötelező elemmé vált macskát az előtérbe tolni.

2020. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Még hogy a férfiaknál nem fordul elő? Egyszer randiztam egy pasival, 20 évvel és kiloval több, 10 cm-vel kevesebb volt, mint a képeken és ahogy írta.

Egyébként te mennyit randiztal pasikkal, hogy ezt így ki mered jelenteni?

2020. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

20 évvel és kiloval....


Bocsi

2020. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés rosszul lett kiírva, mindkét nemre ki kellene vetíteni, mert úgy igaz, így viszont csak beléd lesz kötve az egyoldalúság miatt - ráadásul jogosan!
2020. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

Azt a qrva 😅😅😅


10!!!

2020. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Elég sok fotós ismerősöm van, és manapság nagyon megy a tinder fotózás (nyilván a többi társkeresőre is).


Ugyanannyira felszaladt az igény, mint a klasszikus babafotó, vagy jegyes fotó terüet, sőt, van, hogy már jobban lehet vele keresni.


Ezek általában 2 körben zajlanak, van egy műtermi rész, és van a "természetes, nem beállított, csak egy barátom lefotózott" szekció, általában kint a parkban, kávézóban..


A jelentkezők 95%-a nő, viszont van aki havonta új portfóliót csináltat magáról, hogy tényleg úgy tűnjön, hogy neki ezek a véletlen lekattintott, baráti képei.

2020. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Milyen érdekes, hogy megy a lepontozás, ha valaki le meri írni, hogy a férfiak többsége ugyanilyen. Hm....kettős mérce bejátszik?
2020. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!