Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nem érzitek úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nem érzitek úgy, hogy a férfiak lenézése a szexhiány miatt ugyanaz, mintha ők néznének le a fizikailag gyengébb testfelépítés miatt?

Figyelt kérdés

Csak utóbbiról gyakran megfeledkezünk, mert régen az ősasszonynak sem volt beleszólása az aktusba, a férfi fizikai erejénél fogva elkapta, megerőszakolta és 9 hónap múlva ugyanúgy megszületett az utód, mintha szerelemből fogant volna és ugyanúgy a nő génjei 50%-ának is a hordozója volt. Ez mindig jusson eszetekbe, amikor az evolúciót istenítitek.


Nem pártolom az erőszakot, csak emlékeztetőül mondom, hogy még ma is vannak olyan népek, ahol a nőnek nem sok beleszólása van semmibe.


Ezt valahogy mégsem becsülitek, teljesen természetesnek veszitek, mint az aszfaltozott utakat meg a többit. Ahelyett, hogy hálát adnátok, hogy egy olyan országban születtetek, ahol szabadok és egyenjogúak vagytok, ahol bátran Tinderezhettek, ahol ti döntitek el, hogy kivel fekszetek le.


Amikor valakit, főleg egy nőt erőszak ér, akkor olyan igazságérzet meg szolidaritás van mindenkiben, olyankor úgy el tudja ítélni "nincs mentség" felkiáltással még annak lehetőségét is kizárva, hogy esetleg a nő szaladt konyhakéssel a férfi felé. Jön a lilaköd és elborít mindent.


De egy férfi az szedje össze magát, hiszen férfi. Ne fogja a szexre a dolgot, hiszen az nem létszükséglet, mint a levegő. Éltek le emberek teljes életet szex nélkül is. Ha erre azt mondom, hogy nők is éltek le teljes életet úgy, hogy a náluk 30 évvel öregebb férjük, aki két tevéért megvette őket hetente jól megverte és kapcsolaton belül megerőszakolta rendszeresen őket. Mégis talált értelmet az életében, szerette a gyerekeit, unokáit, olvasott, tévét nézett, stb. Akkor jön az, hogy nem úgy van az, ne hasonlítgassam az egyiket a másikhoz.


Meg a nő kényszerítve van, a férfi meg élete végéig keresgélhet. Egyrészt a nő is megszökhet és vagy sikerül vagy nem, meg a férfi is keresgélhet, csak lelkileg lesz egyre jobban összetörve, egyre nyomorultabb, ami miatt még kevesebb esélye lesz, mert senki sem születik így, az élet teszi azzá, a tapasztalatok, a sikertelenségek.


Úgy könnyű okoskodni, hogy felejtse el a nőket, koncentráljon magára, ha semmilyen téren nem vagyunk érintettek. A "miért nem esznek kalácsot" esete.


Egy nő bármikor tud legalább szexelni, ha kielégítő, számára elfogadható párkapcsolat akár évekig, évtizedekig össze sem jön neki. Ezért is teszik sokkal magasabbra a mércét.


Illetve ha nem szexel, akkor azt a saját döntéséből teszi. Aszexuális vagy a libidója nagyon alacsony. De ha akarna, akkor tudna.


Így pedig könnyű kiegyensúlyozottnak lenni és tartással válogatni. Ugyanez igaz egyébként a legjobb pasikra is. Azokban is azért van tartás, azért válogatnak, azért picsognak miattuk a nők, hogy őket is visszautasították, mert bármikor hozzájuthatnak a szexhez.



2020. ápr. 25. 17:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Legyünk hálásak, hogy nem erőszakolnak meg - már akit. Ez gyönyörű üzenet, ezt tedd ki társkeresőre is.
2020. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2020. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

Olyan sokat írtál el se olvastam csak a fenti kérdést.

Én nem nézek le senkit aki nem szexel.

Ez csak benned van te nézed le saját magad.

2020. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem olvastam túl sokáig. De az akkor volt. Ha zavar, ami most van, takarodj vissza a múltba.


Másrészt nyugodtan deviánskodhatsz, bekúrnak majd egy cellába és te is élvezheted azt a szerepet a másik oldalról, ami mellett most kampányolsz. Mi idekinn emberek vagyunk, nem állatok. Aki annak érzi magát, az mehet ketrecbe.

2020. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%

Soha nem néztem le férfit a szex hiány miatt. Sőt nem is tudom a legközelebbi barataimon kívül hogy ki kivel mikor szexelt utoljára hiszen nincs is közöm hozzá. Innentől hogy is nézhetném le emiatt?

Azokat viszont nem tartom teljesértékű egészséges felnőttnek akik ezért hisztiznek és épp csak a földhöz nem verik magukat mint a kisgyerek a játékbolt előtt. Szerintem ez még egy gyerektől is nevetséges reakció nem ám 20-on vagy akár 30-40 éven felül lévő "felnőttektől". Ha ez lenézés hát lelkem rajta legyen úgy. De nem is értem ez a viselkedés hogy érdemelne tiszteletet.

Van olyan ismerősöm akinek nagyon nehezen jön össze a kapcsolat de még a sima szex is. Soha nem néztem le sőt igyekszem támogatni és nagyon örülök ha valami alakul neki. Egy remek ember csak sajnos híján van sok vonzó tulajdonságnak. Viszont van olyan ismerősöm is aki akár a GYK férfiai közé is tartozhatna. Na őt valóban kevesebbre tartom mert szenvedni vádolni köpködni azt nagyon tud (szintén sikertelen a nőknél) de el nem ismerné a saját részét abban hogy ott tart ahol.

Soha nem azért nézek le valakit mert ebben vagy abban a témában kevésbé járatos vagy sikertelenebb. Hanem a jelleme és a hozzáállása miatt.

2020. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

1. Nem istenítem az evolúciót.

2. Nem nézem le, aki nem szexel. (Én sem szexelek már vagy 2-3 éve.)

3. Azért azt se feledd el, hogy a görögöknél a fiatal férfiak az anális szüzességüket sokszor a (férfi) tanáraiknak adták. Ilyen világban is élhetnél, legyél hálás, hogy te nem.

4. Igen, élhetnénk az iszlám világban is, ahol kuss a nevem. Te viszont ott csak akkor házasodhatsz ha bizonyítottan el tudod tartani az asszonyt. Ha pedig megcsalod vagy lefektetsz valakit házasságon kívül, esetleg a kötelezőtől eltérő véleményt formálsz, könnyen megkorbácsolhatnak a főtéren. Te szeretnél abban a világban élni?

5. A nemi erőszak bűn. Ha szerinted ez nem így van, kezeltesd magad. És főleg nőt ne akarj, nem neked való.

6. Tudod, ez olyan dolog, hogy ha igaz, hogy én saját döntésből nem szexelek, de nem vagyok aszexuális, és teljesen rendben van a libidóm. Azért nem szexelek, mert nem találok normális férfit párkapcsolatra, akivel összeillünk. Ha én ezt kibírom, te is kibírhatnád. Nekem sem könnyű, én is a vibrimmel alszom el, de egy idegennel akkor sem feküdnék össze. Félreértés ne essék, nem nézem le azt, aki igen, viszont az elég gáz,ha valaki csak siránkozni tud és ilyen hülyeségeket kiírni.

Ez a kérdés is mutatja a szellemi szintedet, meg a rohadó lelkedet. Nem az a bajod hogy nem szexelsz, hanem ezért nem szexelsz. Ez gondolom már az arckifejezésedre is rá van írva.


Ja, még valami. Hiába sírsz itt, ha szereznék neked ronda, kövér nőt, azzal te sem akarnál szexelni. Tehát te is dönthetnél úgy, hogy szexelsz. Ja, és prostihoz is mehetnél, de gondolom, erre meg a pénzt sajnálod.

2020. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Kibszott szánalmas, mikor valaki nem létfontosságú dolog után sóvárog és hisztizik. Ugyanolyan szánalmat érzek, mint egy drogos csőcselék iránt. Aki képes ilyenre, az primitív, mint egy majom.
2020. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Sose jönnék össze szexközpontú emberrel, aki döglődik, ha nincs szex. Az ilyen barom elsőnek fog félredugni, nekem meg semmi kedvem nincs úgy élni, hogy ha nem erőszakoltatom meg magam a kapcsolatban, hallgatnom kell a hisztit és meg leszek csalva.


Undorodom az ilyen emberektől.

2020. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%

Milyen szexhiány??? Aki arra képtelen, hogy kiperkáljon havonta egy ötezrest valami útszélinek, azt persze, hogy mindenki lenézi.


Tudod, hogy mi a kár? Hogy nem az őskorban élünk, tényleg. A hozzád hasonlókat már rég pépesre verte volna valami "alfahím", amiért a nőjére mertél nézni.

Tudod, abban a világban nem csak te lettél volna büntetlenül agresszív.

2020. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

Én is csak az elejét olvastam. Miért nem költözöl Afganisztánba? Ott kedvedre erőszakolhatnád a nőket. De a pakliban az is benne lenne, hogy bármikor elvágják a torkodat.


És miért nem vagy hálás, hogy ebben az országban nem vágnak le, mint egy disznót az út közepén 50 bámészkodó előtt?

Közben felvennék a halálod tusáját mobiltelefonnal és feltennék valamelyik közösségi oldalra.


Azért vágod, hogy mennyire nagy ostobaságot írsz?

2020. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!