Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ismerkedésnél nektek milyen elvárásaitok vannak egy 25-30 év közötti férfival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A korotokat is írjátok le.

2020. ápr. 27. 10:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen kérdéseknek mi értelme van? A válaszok alapján megpróbálsz majd megfelelni egy rakat ismeretlen nő elvárásainak?
2020. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
25%
Saját hát, kocsi, a minimum.
2020. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Saját hát? Na ennek végre mindenki megfelel. :)
2020. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Osszesen 4 hozzaszolasbol 1 volt valasz a kerdesre. Ez az oldal nem azert jott letre, hogy itt beszelgessetek ha a valo eletben nem all veletek szoba senki.
2020. ápr. 27. 10:57
 5/29 anonim ***** válasza:
41%

Tessék!

Külön éles, minimum 200 ezer havi kereset, évi egy nyaralástegengedje magának. Autó.

Valami megtakarítás!

N27

2020. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
21%

5.


Van 4 millió forint spórolt pénzem, viszont nincs autóm, viszont van jogsim, viszont a különélést nem tudom mire értetted, mert már 19 éves korom óta nem lakom a szüleimmel, de most is lakótárssal élek albérletben, viszont relatíve bőven a nettó 200 felett keresek.


Ez elfogadhatónak számít, asszonyom?


27/F

2020. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
55%

Legyen normális végzettsége (vagy valami folyamatban lévő dolog, amit el is végez), dolgozzon, figyeljen oda magára (sport, ápoltság) és lássa el magát (tudjon főzni, tisztán tartani a lakást, ahol él, stb). Nem rajongok azért, aki ennyi idősen is szűz vagy egy idétlen bszógép, szóval örülnék, ha legalább egy komoly kapcsolatot el tudna könyvelni, mert én nem fogok ennyi idősen az alapokkal is kínlódni együttélésnél. Illetve elvárom, hogy ne az anyjától költözzön hozzám, hanem éljen külön egy ideje.


Tökmindegy, hogy van-e lakása vagy kocsija, csak ne nézzen ki egy potenciális hajléktalan élettelennek. A talpraesett férfiakat szeretem, akik nem elveszettek és akikkel fel lehet húzni közösen egy normális életet, ehhez pedig megfelelő kvalitásaik vannak. Például alkalmasak jó állást találni, nem évekig munkanélküliként tengődni meg belerohadni a saját szemetükbe.


26N

2020. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
47%

Elfogadható persze! A lényeg ne a szülők nyakán éljen, legyen önálló és állandó munkája!

Igazából én se anyámékkal élek, van kocsim, felretett pénzem is volt (most vettünk házat). Páromnak meg jogsia sincs, de szeret utazni, önálló és neki is volt spórolt pénze!


Csak ha azt írom, hogy nem kell saját lakás, kocsi, akkor hazudok....

2020. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%

Külső:

- igényesség (jó illat, előnyös öltözködés, stb)

- nem tökéletes, de edzett test

- számomra szimpatikus arc


Szexualitás:

- ismerje a női testet, tudjon örömet okozni

- az én boldogságom helyezze a sajátja elé (persze ezt kapja ő is cserébe)

- ne zavarja, hogy szűz vagyok


Belső:

- ne legyen hisztis

- ne legyen túlzottan hangulatember (vagyis ha rossz napja volt ne használja fel kifogásként hogy paraszt velem)

- legyen érett, de ugyanakkor nem az a komoly "felnőtt ember vagyok" tudatú...

- tudjon kommunikálni


Anyagiak:

- legyen annyi pénze, hogy randin gond nélkül fizesse a rés

zét

- legyen stabil munkája és keresete, fel se merüljön hogy rajtam fog élősködni, mert nem tartok el senkit, cserébe én se várom el

- legyen egy saját lakása, vagy valakivel közösen bérelt, csak ne a szüleivel éljen (akár egy 20 negyzetméteres lyuk is megteszi, csak fizikailag és érzelmileg legyen levállva a szüleitől, ami ugye együtt lakva nem megy)

20N

2020. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
52%

-Teljes önállóság anyagi és minden más értelemben (pl. gond nélkül megcsinál minden házimunkát mert igénye van rá). Teljes függetlenedés anyukától apukától legkésőbb az összeköltözés pillanatában.

-Maximálisan érett, felelősségteljes mentalitás. A gyerekesség minden formája kizáró ok nálam. Ebbe beletartozik az is, hogy nincsen haverozás, nem a buli,a pia, a számítógépes játék a minden. Felnőtt embernek nem haverjai vannak hanem normális, megbízható barátai. Akik nem igazi barátok azokat tessék elhagyni ha nem vagy 15 éves.

-Teljes lelki egészség, vagy legalább erős törekvés ennek elérésére, egészséges önbecsülés. Önbizalomhiánnyal, gyerekkorból adódó sérelmekkel, törésekkel nem lehet egy kapcsolatot fenntartani. Nem kell a féltékenykedés, az érzelmi zsarolás, a félelem a kötődéstől stb.

-Vegye természetesnek az elköteleződést, ne féljen kimutatni az érzéseit, legyen képes hosszú évek után is maximális energiát fektetni a kapcsolatba. Szóval ne legyen egy nagy nulla lelkileg na...

-Egyediség, különleges személyiség, merje felvállalni az igazi énjét, azokat a dolgokat amikben más mint a többiek.

-Legyen egy értelmes végzettsége és egy stabil munkahelye ahol nem éhbérért dolgozik.

-Legalább próbáljon meg egészségesen élni és adjon magára. Legalább olyan szinten, hogy nem zabál szemetet, műkaját meg nem iszik cukros vackokat.

-Ne akarjon se házasodni se gyereket.


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

30/N

2020. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!