Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online melyik felületen (akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online melyik felületen (akár fizetős) tudnék valóban barátnőt találni? Megosztanátok pozitív tapasztalataitokat ha nektek már sikerült így társra lelni? 25f

Figyelt kérdés
Ahol érett gondolkodású nők vannak és hosszútávú kapcsolatra vágynak.

2020. ápr. 30. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Semmilyen mennyiségű, társkeresőre költött pénztől nem nő meg az esélyed, hogy barátnőt találj. A legnépszerűbb társkereső jelenleg a Tinder, és ott ingyen is tudsz beszélgetni másokkal. Ha pedig az ingyenes verzióval nem jön össze senki, akkor hidd el, a fizetőssel sem fog.
2020. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Felejtsd el a társkeresőket. Értelmetlen az összes. Én se a saját se egyetlen ismerősöm révén nem tudok pozitív példát hozni.
2020. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem kb. fél év alatt a Tinderről több randim volt, mint az egész korábbi életemben összesen, pedig nem vagyok az a tipikus "szépfiú". És semmilyen fizetős extrát nem vásároltam (nem azért, mert spúr vagyok, hanem mert anélkül is teljes mértékben használható).


Az tény, hogy mindenféle nő van ott: van aki kalandot keres, van aki komolyat, van falusi érettségizett "tehenészlány" és több diplomás, városi értelmiségi, alacsony, tömzsi húsgolyó és magas gazella testű, valamint ezek mindenféle kombinációja. És folyamatosan bővül/cserélődik a kínálat.

Ezzel szemben egy hagyományos keresőn van pár száz csaj (de ha kicsit válogatósabb vagy, akkor rögtön kb. 50 felel meg a "numerikus" adatoknak), és azok közül van 4-6 db vállalható és arra a 4-6 csajra nyomul a fent lévő összes hapsi (utána pedig az összes többire). Még 6-7 éve volt egy lány ismerősöm, aki az egyik ilyen társkeresőn a "top"-ba tartozott, ha lusta volt vacsorát főzni, akkor egyszerűen elment "randizni" és sose fogyott el a jelentkező.

A Tindernél azért a nőknek is jobban kell "kapaszkodni", mert nagyságrendekkel erősebb a konkurencia. Félre ne értsetek, nem azt mondom, hogy nincs lehetőségük bőven válogatni, de ott a match és első megszólítás után ők is lépéskényszerbe kerülnek, mert a hapsi jó eséllyel tovább fog állni, ha nem tesznek semmit. Ezzel szemben a hagyományos társkeresőkön pedig vígan pöffeszkednek a kis szemétdombjukon, mert onnan ritkán "szaladnak el" a férfiak...


Másrészt, aki már hajlandó pénzt kiadni az ismerkedésért, az azt jelenti, hogy nagyon nem kapós a korosztályában, emiatt sok fizetős kereső halála az, hogy többségében csak "kétségbeesett", negatívan előszelektált emberek vannak mindkét nemből.

Ezzel szemben az ingyenes és népszerű társkeresőket (pl. Tinder), olyanok is felteszik főleg kíváncsiságból, akiknek bőven van esélye a "piacon". Egy csinos, értelmes, kapós nő nem fog fél órás teszteket töltögetni, órákat vekengeni egy tökéletes önjellemzésen, valamint bankkártya adatokat megadni, viszont egy olyan appot simán letölt, amit a fél ismerősi köre használ és csak pár kattintás és semmit sem veszíthet vele, ráadásul nincs semmi kötöttség...


32F

2020. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Tinderen lehet ismerkedni, de csak legalább átlagos szintet megütő fényképpel. Ott első körben csak és kizárólag a fénykép számít.

Felregisztráltam saját képekkel. Egy hónap alatt talán 5-6 darab matchem lett. Ebből véletlenül összejött egy randi és egy értelmes beszélgetés.

Aztán poénból felraktam egy fullos pasi képeit, amit Facebookról loptam. Eltaláltam a lányok ízlését, mert 2 óra (!) alatt lett 70-nél több lájkom, sorra húztam ki a matcheket. Ezután 4-5 nő magától írt rám és kedvesen reagált a korábbi profilom alól megmaradt szarkasztikusan nőgyűlölő szövegemre...

Csak és kizárólag a külső, vagyis a fénykép számít. Ha ez megvan, akkor minden tinderes p.csa a lábod előtt hever. A felhozatal pedig vegyes, mint bárhol máshol.

2020. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Anno rengeteget költöttem társkeresőkre, mert azt gondoltam, hogy akkor ott biztosan normális csajok vannak, de csalódtam sokat, nem igaz, ráadásul voltam rajta ingyeneseken is és érdekes ott sokkal több esélyem volt, barátnőim is onnan voltak, azóta sosem regelek fizetősre.
2020. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, sikerült azóta barátnőt találni társkereső oldalon?
2020. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!