Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajozás szinte csak adottsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozás szinte csak adottság kérdése hogy milyen magas, mennyire jóképű és gazdag vagy, vagy hogy lehet a csajozási tudáson fejleszteni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Lehet rajta fejleszteni. Sőt, 75%-ban szerzett tudás ez. Több online tanfolyam van, ami ezt célozza meg, próbáld ki valamelyiket. Én sokat tanultam ezekből.
2020. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Vannak puások, ha intelligensek, sok nőt be tudnak etetni. Amúgy meg főleg adottság, milyen vonzó vagy, mennyire gazdag a családod, mennyire vagy okos (azt is kaptad), mennyire vagy magas, nagydumás.
2020. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
61%

Egy "csajozast sikeresse tevo" listan, minnel tobb pipad van, pl amit irsz: penz, magassag, helyes arc, mind segiti a csajozasi eselyed. Plane hogy ezek onbizalmat, lazasagot adnak.

Tanulhato ez az, de minel kevesebb pipad van azon a kepzeletbeli listan, annal kevedebb az eselyed, azaz, kevesebb nonel van megnyero.

2020. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Lehet fejleszteni és az esélyeid is lehet.

Mondjuk magasabb nem leszel, de nem mindegy, hogy elmész fodrászhoz vagy sem.

2020. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Vannak puások, ha intelligensek, sok nőt be tudnak etetni."


Hát de a pua tanoncok azok rosszul néznek ki és kinevetik a szövegüket a csajok, nem? A pua oktató meg esetleg azért jön be a csajoknak, mert általában magas jóképű és még puaoktatócége is van. Tehát ott is az adottság.

2020. máj. 1. 13:17
 6/16 A kérdező kommentje:

"Több online tanfolyam van"


Tudsz olyat linkelni, ahol nem magas fiatal jóképű az oktató, hanem valami 60 éves tapasztalt?

2020. máj. 1. 13:19
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

Én nagyon is azt gondolom, hogy egy férfinek gyakorlatilag könnyebb párt találni, mint a férfiaknak. Sőt, szerintem a nőknél jobban adottsága kérdése a pasizás.

Az ismerőseim között több nagyon szép nő van, aki olyan férfival jött össze, akinek nem a külső adottságaival minden rendben lenne. De igényesek, jó humorúak, tisztelik a többi embert, van stílusuk, udvariasak, határozottak, van kiállásuk, stb... tehát nem a külső sok esetben, amit egy nő néz leginkább. Nőként mondom, hogy én sem.

Ha egy pasi nagyon jóképű, persze hogy felntűnik, tetszik. De ha mondjuk van egy olyan megnyilvánulása ami visszataszító, máris nem érdekel a külseje. Ellenben ha egy olyan pasival találkozok, aki annyira nem kimondottan jóképű, helyes, viszont tudja, hogy mit akar és megnyerő a személyisége, akkor nen számít, hogy mennyire helyes (igénye akkor is legyen azért magára!)


Szerintem azoknak a férfiáknak van baja pártalálás terén, akik nem jóképűek, pénzesek vagy semmilyen kiállásuk sincs. Ha ezekből BÁRMELYIK megvan, tuti találnak nőt. A többi meg szerintem nem veszi opciónak azt hogy a személyisége is lehetne vonzó és sír amiert az első kettő neki nincs (ezzel is csak még visszataszítóbbnak tűnve)

2020. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom.... de lehet akármilyen dumája, és tudhat akármynnire csajozni, ha nem tetszik, nem is fog az életbe.
2020. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És egy személyiséget hogy lehet vonzóbbá tenni?
2020. máj. 1. 13:38
 10/16 Lazy Lover ***** válasza:
részben igen de sok átlag pasit ismerek akiknek mindig vannak csajaik a duma elég sokat számít a nőknél
2020. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!