Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magasság az előny a fiúknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasság az előny a fiúknál?

Figyelt kérdés
Félek hogy nekem sosem lesz, vagy csak ronda barátnőm lesz. Nem a legszebb lány kell nekem, de azért ne legyen elhízva, és igényes legyen. Ha most csak a kinézetet, adottságokat nézzünk akkor egy fiúnál a magasság mennyire fontos, persze emellett igényes is. Én 186-187 centi körül vagyok.
2020. máj. 1. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Jaj olyan szereny vagy...
2020. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként legtöbb helyen azt látom hogy a lányok többsége a nálunk alacsonyabb vagy velük egymagas fiúkkal szóba sem állnak. Persze vannak kivételek, viszont a te magasságod az átlagon felüli
2020. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rövidtávon az, de ha megnézed a párokat, nagyrészt azonos magasak, értsd max egy 10-es a férfi javára.
2020. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Párom 172 centi, én 159. Nekem ez a magasság tökéletes. Soha nem akartam nagyon magas pasit. Nekem a 180 centi fölötti már nagyon magas.
2020. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az összes férfi, akivel valaha dolgom volt, 186-7 körül volt. Számomra ez a tökéletes magasság, se kevesebb, se több. (Mondjuk több az lehet, de 182-3 alatt ne legyen)

Ha szép lány kell neked, akkor nem elég a magasság, jól is kell kinézned és normálisnak is kellene lenned...

2020. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a magassággal mégis mi a baj? :)

Jobb lenne ha 170 magas lennél?

2020. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a magasság, de mivel te magas vagy, így neked nincs bajod. Én 173cm vagyok. Szívesen cserélnék veled, mert a nők szemében 180cm alatt nincs férfi.
2020. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy? A 186-187-re az emberek 95%-a magasként tekint.
2020. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy magasnak számítok, nem is ezt kérdezem, de lehet hülyén tettem fel a kérdést. Szóval az a lényeg hogy a magasság elég ahhoz hogy ne elhízott és, viszonylag szép barátnőm legyen? (Én sem vagyok kövér.)
2020. máj. 2. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nem ma pottyantál a Földre, szóval ha eddig sem lett ilyen barátnőd, akkor láthatod hogy nem elég.


Vicces, magabiztos, jó dumás, tökös személyiség például, az sem árt.

2020. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!