Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyat aki egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat aki egyszerűen szerencsétlen a magánéletben?

Figyelt kérdés
Akivel látszólag semmi gond nincs, mesélnétek róla? :)

2020. máj. 1. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én ismerek elég jól. Mi érdekel? Mesélek szivesen. :D
2020. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

Igen, férfiből és nőből is ismerek ilyet.


Mit lehetne mesélni róla? Szerencsétlen a magánéletében.

2020. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Jelen. Dolgozom, egyetemet végeztem, sportolok, nem ülök itthon és a tetves nők elkerülnek jó ideje.
2020. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Igen, ha kijelenthetem, hogy ismerem magam.
2020. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
En is sajat magam mondanam. Meghozza nokent. Tudom itt a gyk-n az a nezet, hogy a noknek mind a 10 ujjara, jobbnal jobb pasik akadnak. Ime en a kivetel.
2020. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
3 haverom is szűz (szerintem, aztán lehet becsuszott ezmeg az, de nem hiszem), 6-ból 22-3 évesen. Mindnek van szövege, sőt... De a nőkhöz semmi onbizalmuk, kettőjük talán a külső miatt nincs onbizalmuk. Bár próbálkozni se igazán próbálkoznak... A harmadik, a legjobb barátom, mackós alkat, de szabályos arca van, magas, nem néz ki rosszul így férfi szemmel, és qrvaa jó dumája van, de ő nála is egy csajt tudok akinél próbálkozott, szép lány de egyszer egyik oldalról volt vonzalom, máskor a másik oldalról... 3 haver aki nem szűz, ott az egyik bárkit megkaphat, a másiknak egy csaja volt, de kidobták, a harmadik meg mindenkinél bepróbálkozik, 99%-os elutasítási rátával... Ezen felül egyetemen szaktarsak közül is fele fixen szűz, már csak a nőkhöz való hozzáállásukból, önbizalomhiányukból, egyeseknél tényleg szerencsétlenkedésből megállapitom. Lényeg a lényeg, a normális srácok egy jó része szűz a korosztályomban. Azt látom hogy akinek van arca (van önbizalma rendesen, az a felengzősen dumálunk style van,"érted.. ") ott van nő, amúgy meg még 22-3 évesen is szűz az általam megismert emberek, nem csak haverok nagyrészt.
2020. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

"tetves nők elkerülnek jó ideje."


Vajon mi lehet az oka? De tényleg...

2020. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

@5: szerintem nem csak attól lehet szerencsétlen valaki a magánéletében, hogy 10 pasi jut minden ujjjára vagy sem.


Van olyan nő barátom több is, akinek 10 pasi jut minden ujjára, mégis szerencsétlen a magánéletében

2020. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Olyat nem, csak olyanokat, akik nem képesek felismerni a bennük működő önsorsrontó tendenciákat, hajlamot, tulajdonságokat.
2020. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk ez már családi hagyomány generációk óta. Miért pont én lennék a kivétel?!
2020. máj. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!