Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok egészséges párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok egészséges párkapcsolatot építeni (lent részletezem) és nem tudom, hogy mitol van, illetve hogyan tudnam ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 24 éves vagyok, eddig is aggasztott ez a probléma ,de nem annyira mint most. Ha egy férfi közel kerül hozzam ellokom magamtól szinte direkt a goromba viselkedésemmel.. nem akartam/akarok sose szándékosan megbántani egy férfit se, de minél kedvesebb, és esetleg minél komolyabbnak tűnik a dolog szinte egy szörny leszek.. ezelőtt 2 kapcsolatom volt, de mind a kettot megmérgeztem ezzel a viselkedéssel.. közel engedem magamhoz majd ellokom őket .. miért csinálom ezt és hogyan tudnam ezt kezelni?

2020. máj. 3. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, terapeutához. Nem tudom dolgozol-e már, mennyit keresel, vagy a családod tudna-e erre pénzt adni, de ez egy elég súlyos dolog amit szakemberrel kell kezeltetned, hogy feltárd az okait.
2020. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány férfiról volt szó eddig?
2020. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet egy régebbi csalódás az oka?
2020. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, aki tényleg akar téged, azt ha akarod sem tudod ellökni!...egyébként igen,terapeuta!
2020. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olvass utána a felnőttkori kötődési stílusoknak. (pl. [link] )
2020. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ki a kérdést. Úgyan ilyen vagyok én is, senkit sem merek,tudok közel engedni magamhoz. Aki tetszik azzal én is goromba,bunkó leszek.

Nálam szerintem azért van, mert apa nélkül nőttem fel és apa mintám sem volt. Születésem után elhagyott...és azt gondolom ha neki nem kellettem akkor másnak sem fogok. Az esélyét sem akarom megadni annak,hogy valaki megbántson vagy elhagyjon pont úgy ahogy az apámnak sem kellettem. Ez nagyon erősen bevésődik az emberbe. Sokan nem értik, kérdezik, miért nincs párom amikor csinos,szép lány vagyok.

De belül nekem ez nagyon fáj,hogy a saját apámnak nem kellettem és amikor próbáltam is közeledni nagyon csúnyán bánt velem és a családja is.

Nem lehet,hogy nálad is hasonló okok vannak?

Milyen csalódásaid voltak a múltban? Megbántott valaki? Szeretett apukád?

2020. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mint a legtöbb párkapcsolati probléma oka,itt is önbizalom hiány! Páncélt növesztel,mert az megvéd a csalódástól!
2020. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Velem is ezt csinálta a férfi, akit teljes szívemből szerettem. 4 évem ment rá az életemből, és teljesen tönkretett lelkileg. Most próbálok új életet kezdeni. Csak tudnám, hogy a magadfajták miért nem mennek el pszichológushoz kezeltetni magukat, ahelyett hogy emberek lelkével játszanak.
2020. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 ne ítélkezz olyan gyorsan. Biztosan neked is rossz, de fogalmad sincs bennünk mi zajlik le.. az pedig más kérdés, hogy 4 évig hagytad ezt menni...
2020. máj. 17. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!