Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan, hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakivel nagyon sokat leveleztél, és nagyon szimpatikus volt, amikor találkoztatok, akkor viszont mégsem lett belőle semmi?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, olyan volt hogy nem is akart találkozni 😆
2020. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Az a találkozás, nálunk még hátra van...

Igaz, Tigris? 😉

2020. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Mi még ugyan nem találkoztunk a sráccal, de szoktunk videótelefonalni, az már gyakorlatilag ugyanaz, hiszen látod a mosolyát, a gesztusait, hallod a hangját.
2020. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem volt ilyen. Alig tudtam elhinni, hogy az illető nő ugyanaz, mint akivel leveleztem. Teljesen más személyiségű volt élőben, mint amilyennek írásban tűnt. S furcsa módon ő is másmilyennek képzelt el engem. Úgyhogy az egészből egy kölcsönösen csalódást keltő randi lett.
2020. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Randin csak nyökögött, nulla volt a kisugárzása, a poénjaimon is alig mert mosolyogni, nemhogy magától poénkodni vagy flörtölni. Ráadásul a pofámba hazudott, 10 centivel alacsonyabb volt, mint mondta (az meg már nálam is alacsonyabb)...


Majdnem elbőgtem magam a randin, annyira becsapva éreztem magam és annyira csalódott voltam. Nagyon beleéltem magam, mert nagyon jó volt vele beszélgetni. Te mintha valaki mással beszéltem volna...

2020. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Hasonlóképpen jártam, mint a #4-es válaszoló, csak fordított nemekkel.
2020. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Volt sajnos.
2020. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én csak a karantén miatt bonyolódtam "hosszas" chatelésbe (értsd: kb. 2 hét), de a lány élőben is elbűvölő volt :)


Szerintem már kb. 20-30 mondatból is le lehet vágni, hogy nagyjából milyen lesz az illető. Ettől felesleges tovább szaporítani a szót, ha szimpatikus a másik.


Amúgy szerintem chaten az a legfontosabb, hogy olvassunk a sorok között. Legfontosabb, hogy mennyi idő múlva válaszol az illető. Ha folyamatos a beszélgetés, reagál arra, amit te írsz illetve összetett mondatokban, nem pedig pár szóban és nem csak szmájlikkal kommunikál, akkor abból jó eséllyel sikeres randi lesz.

Viszont ennek az ellenkezője is igaz: ha valaki fél óránként "kegyesen" megejt egy 3 szavas szösszenetet, azt sosem hívtam el (és nem is bántam meg).

2020. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, boldog hazassag lett belole.
2020. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, volt, nem is egyszer. A férfi nem úgy nézett ki, mint a photoshoppolt képein, valamint a sok évvel ezelőtti képein. (Élőben több füle volt, mint foga...) Egy másik illető meg kiderült, hogy élőben "néma".
2020. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!