Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Az a fajta ember vagyok, aki nagyon tud ragaszkodni egy emberhez, párkapcsolatban is hűséges vagyok, inkább a végsőkig kitartok, mintsem hogy valaki mást kelljen keresni. Most viszont nincs partnerem, ezért fent vagyok társkereső oldalakon. Sajnos ritka az, hogy egynél több emberrel kialakuljon egyidőben egy hosszú, tartalmas beszélgetés, de akivel alakul, ahhoz meg persze elkezdek valamilyen szinten kötődni, így utána rosszul esik, ha valamiért mégsem jön össze a dolog. Ezen hogyan tudnék változtatni?

24/L



2020. máj. 6. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy ilyen vagy, én is ilyen vagyok sajnos és nem egyszerű. Konnyebben ellent tudsz neki állni ha már eleget csalódtam de mindig benned lesz, gyorsan találsz valakit aki ugyan olyan mint te és akkor le van a gond :D f/27
2020. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma, pl. nekem is rosszul esik, ha valaki mondjuk szó nélkül lelép egy beszélgetésből, holott én kíváncsi lennék rá, és már azon gondolkodom, hogy pl. hová hívhatnám meg az illetőt. Jó, ezek nem társkeresős példák, de már számtalan netes ismeretség során megesett, hogy kezdtem komolyabban érdeklődni valaki iránt, aztán egyik napról a másikra mindenféle ok nélkül nem válaszolt. Én az ilyesmit nehezményezni szoktam, más meg lehet, hogy csak vállat von. Szerintem ne változz meg, valószínűleg nem is tudnál min változtatni, fogadd el, hogy te érzékenyebb vagy, és kész.
2020. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális érzés, nem kell elleni tenni. Ha éloben ismerkednel, is fennállna ugyanez a helyzet.


Én is ilyen vagyok egyebkent.


Max. annyit tudsz tenni, hogy tudatositod, hogy ez van...ez ugyan olyan, hogy ha a 100. vizsgád nem sikerul, akkor is csalódott leszel, hiába volt benne a pakliban es hiába élted meg a helyzetet már 99-szer elotte.

2020. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasolnó vagyok. Nehezen tudok ismerkedni, de akivel sikerül megtalálni a közös hullámhosszt, ahhoz viszont ragaszkodok. Nem tudom eldönteni, könnyen tudok ragaszkodni, vagy jól ráérzek kik azok akik igazán hozzám valóak lennének és csak velük tudok kapcsolatot kialakítani.
2020. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok pedig már 53 évet taposom mégse változtam meg. De az igaz, hogy vissza húzódóbb vagyok nehezen ismerkedek van erre egy mondás: Akinek meg égette a tűz a száját az fújja még az aludttejet is.
2020. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!