Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz személyiségű, csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz személyiségű, csúnya nőknek miért van párjuk, ha szép, odaadó és vicces nőknek nincs?

Figyelt kérdés

Jó persze nem mindenkire igaz ez, csak nagyon sok olyan nő van párkapcsolatban és házasságban, aki ronda, dagadt, mindenkivel bunkó, idegesítő, negatív még a kisugárzása is. Emellett ott vannak a szép, kedves nők, akik viccesek, pozitívak, odaadóak, na, azoknak még csak udvarlójuk sincs.


Bezzeg az kell a csávóknak, aki a legapróbb dolgokért is hisztizik és lecseszi őket, de aki értelmesen meg akarja beszélni a dolgokat, illetve csak a tényleg komoly sértések nem esnek jól neki, na attól menekülnek.


2020. máj. 6. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Jó kérdés.
2020. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Pont azért maradnak ezek a nők sokáig viccesek & szépek mert nincs egy fa*zkalap aki szívja a férüket.
2020. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Az összes szép, odaadó, vicces nőismerősöm házas, vagy kapcsolatban él és van párja. Szóval nem ezt tapasztalom az ismerősi körben.
2020. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szép nők férfiszámba se vennék azt aki a nála csúnyábbnak kellett. Magyarul jóval nagyobb igényeik vannak.


"Bezzeg az kell a csávóknak, aki a legapróbb dolgokért is hisztizik és lecseszi őket, de aki értelmesen meg akarja beszélni a dolgokat, illetve csak a tényleg komoly sértések nem esnek jól neki, na attól menekülnek."


Na bezzeg nektek meg a bunkó nárcisztikus csávók kellenek, mert tévesen azt hiszitek az jelenti a magabiztosságot, de aki értelmesen meg akarja beszélni a dolgokat, illetve csak a tényleg komoly sértések nem esnek jól neki, na attól menekültök.

2020. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... Én úgy gondolom, hogy nekem pont azért nincs, mert rossz személyiségű és csúnya vagyok. A környezetemben azt látom, hogy a többségnek van, és persze, hogy van, "megérdemli", mert velem ellentétben vagy nem ronda, vagy nem rossz a személyisége, de többnyire mindkettő kijelenthető. Szóval nem hinném, hogy az lenne a jellemző, amiről írsz.

Persze kérdés, hogy milyen korosztályról beszélünk, a középkorúaknál tényleg hihetetlen nők élnek kapcsolatban, miközben náluk jóval különbek elváltan, hosszú ideje egyedül. Az sem mindegy, hogy milyen férfiakról van szó és milyenek ezek a kapcsolatok, lehet, nem kérnének ezekből az említett jobb nők...

2020. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szomorú de lehet igazság az egyik korábbi hozzászólásban. Bátyám is egy csúnya, dagadt, bunkó nővel van együtt. De más ilyen férfiakat is ismerek. De belegondolva, nekem sem kelleme bátyám. Aki ilyen mindent eltűrő kategória, annak úgy érezném az anyja, főnöke vagyok. Nekem meg erre sosem volt szükségem.
2020. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Ez "A rendes srácok miért nem kellenek senkinek?!" női változata. Megnyugtatlak, ha valóban olyan lennél mint amilyennek látod magad, lenne kapcsolatod.

Vagy, milyem tulajdonságaid vannak azon kívùl hogy szép, odaadó, vicces? Én nem ebben a háromban keresném a magányom okát hanem a többi tulajdonságban.

2020. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Mikor ilyet látok, hogy sárkányszerű, erőszakos, más pofájába mászó, savanyúképű nőknek (sokszor teljesen normális, jófej) férjük van, mindig az jut eszembe, hogy qrva jól szophat.
2020. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Sterintem meg nem is nő írta ki a kérdést csak heccelni akarják a jó népet szokás szerint. Am. ennyire egysíkú emberek nincsenek, a ronda kövérnek is lehet számos jó tulajdonsága, míg a jófej szép sem biztos, hogy mindene makulátlan. Eleget láttam ahhoz, hogy ezt biztos kitudjam jelenteni.
2020. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En ismerek ilyen nőt.Arcra vonzó,de amugy bunkó.
2020. máj. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!