Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lejjebb adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lejjebb adni az igényeimet a nők terén? Hogyan tudnám ezt kivitelezni, hogy tetszen olyan is aki valójában nem is? 29/f

Figyelt kérdés

Sokaktól hallottam hogy adjam lejjebb, és akkor lehet barátnőm, akihez nem is vonzódok.

Akkor minek?


2020. máj. 7. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Gyúrja ki magát. Nézze meg mit tudna fejleszteni az öltözködésén, megjelenésén, stílusán, higiéniáján. Olvasson könyveket a csajozásról, az emberi viselkedésről, pszichológiáról. (Lehetőleg ne csak magyar nyelven.) Képezze magát szociálisabb lénnyé, beszélgessen többet az emberekkel, szerezzen ismerősöket. Gondolkozzon el hogyan tudná értékesebb munkaerővé képezni magát, hogy nagyobb fizetése legyen.


Rengeteg minden idetartozik, amikről egyenként is órákat lehetne beszélni és amiknek külön-külön is könyvtárnyi irodalma van.

2020. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A gyúrja ki magát még megy is, szoktam gyúrni. Persze ésszerű határok között. Szteroid kilőve nem hiszem hogy értelme lenne.

A többi meg adja magát.

Az a baj egyébként hogy aki jóképű magas, azt úgyis szopkodják a szép csajok, ha csóró...

Én már 180-nál nem leszek magasabb, meg az a kifejezett jóképű sem...

Gazdag még lehetek. De nagyon sok minden közrejátszik.

Például én falun lakok, itt ismerkedési lehetőség nulla...a legtöbb nőt munkahelyen, meg külföldi útjaim során ismertem meg. De ez nem ugyanaz mintha vársban laknék mondjuk.


Tehát fejleszteni lehet magát az embernek, meg kell is.

Viszont lehetőségek is kellenek, mert anélkül meg lehet cs.....

2020. máj. 8. 22:00
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet költözni városba, de élhetsz a városban úgy is, hogy csak aludni jársz a faluba (munka után hobbi, tanfolyam, ismerősök, stb..)

Lehetőségek vannak. És nyilván pénzbe kerülnek. De megéri rákölteni.

2020. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!