Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak társat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak társat, ha nagyon ronda, unalmas vagyok? 20F

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

Mérnökhallgató vagyok, a hobbijaim elsősorban az elektronika, meg az autók. Megpróbálok belemerülni némi minimális "barkácsolásba" is, értsd: egyszerűbb műszaki munkák a ház körül, tanya, lakás karbantartása, családi kisgépek karbantartása.

Néha túrázni is szoktam.

Valamiért egyébként a sportnak szinte minden vállfaját rühellem, valószínűleg a rossz, megalázó tesiórák miatt van így, erről beszélek a pszichológusommal. Márcsak azért is, mert fogynom kéne... Tudom, kezdjek el azonnal futni, ok, nem erről szeretnék kérdezni.

Alacsony is vagyok viszonylag (~175cm), és sajnos férfimellem is van ( [link] valószínűleg magas az ösztrogénszintem, ezek a "csöcsök" már vagy 5-6 éve megvannak...


A fő problémámnak mégis azt érzem, hogy egyrészt ronda vagyok, másrészt meg baromi unalmas.

A rondaságon és a szerencsétlen fejformámon (gyémánt), illetve a feminin pofámon nem sokat tudok változtatni, max hozzáillőb frizurával, borostával javítani, esetleg kicsit fogyni. De érdemben nem változhat a külsőm... ._.

Nagyon nagy problémának tartom, hogy eléggé unalmas vagyok, és nem tudom, hogy ne legyek az...

Társkeresőn pl kikészülök attól, amikor felrakják a khm női bájakat mutató képeket, aztán "sziamizu kizárva"

Köszi... Még csak nincs is mire reagálni, az 5000. "bókot" meg a francnak sincs kedve megírni.


Szóval ez lenne az én problémám. Bárminemű választ szívesen várok.


Ui.: tudom, szedjem össze a tökeimet, ezen túlléptem, de azért szívesen elolvasom ötezredjére is az ilyen válaszokat.



2020. máj. 9. 15:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Abból kell építeni ami van. Bárki bármit mond (és ezt ne vedd sértésnek), de szarból is lehet várat építeni.
2020. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm a biztatást.

Egyébként jövő keddre kaptam (online) időpontot a pszichológusomnál, ezeket a kérdéseket, kételyeket magammal kapcsolatban felteszem neki is.


Ettől függetlenül kíváncsi vagyok a válaszadók véleményére, sikersztori, bukás, értelmes(!) tanácsok jöhetnek egyaránt.

2020. máj. 9. 15:19
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Külsőleg annyit változtass magadon amennyit te tudsz.Ez csak rajtad múlik.

Ami a belsőt illeti csinálj olyan dolgokat amik téged érdekelnek.

Ha ezeket te magad unod, akkor keress valami új dolgot és próbáld ki.

Szedd össze magad lelkileg is.

Ez nyilván idővel jár.

2020. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát az írásod alapján nem tűnsz unalmasnak, normálisan összeszedted a gondolataidat, és még el is olvastam! A "ronda vagyok" kijelentésről pedig úgy gondolom, hogy humorod is lehet. Szerintem jó humorral nagyon lehet csajozni, persze csak az intellektuálisabb csajokat lehet így megfogni, de gondolom ez nem lenne baj. Ahogyan a külsődet leírtad, tisztában vagy azzal is, hogyan javíthatsz magadon, nem értem, hogy hol a probléma? Sürgősen növessz borostát, menj el fodrászhoz és kezdj el otthon sportolni. A férfimelleket pedig meg lehet műteni.

Hát a társkereső meg... csinálj egy jó profilt jó képpel, és utána minél előbb személyes találkozó kell. A csetelgetés nagyon el tud vinni valahova nagyon máshová, mint ahová szeretnél eljutni.

2020. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

1.: Irány a doki, hormonvizsgálat!

2.: Sport. Férfias és műszaki. Pl.: motor, lövészet, vadászat,

3.: Normális haj és ruhák. Férfi elegánsan jár! Ing és zakó.

4.: Keress pénzt!

5.: Férfias meló. Sereg, rendőrség, titkos szolgálatok. Mérnökként jó helyed lesz, garantálom.


Szívesen!

2020. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5


1: Ugh, attól egy kicsit tartok, hogy őszinte legyek. Anyámat pl bevizsgálták, aztán csak még jobban elbarmolódott a hormonháztartása. Szegény hormonok, olyan dolog ez, mint valami öreg Lada gyújtása: sose lesz jó, csak max nem lesz rosszabb...


2: Motortól őszintén szólva félek, nincs túl jó egyensúlyom. Sőt, őszintén, az ilyen motorozás/bringázástól, főleg az utakon eléggé félek, hisz én vagyok a puhatestű. Mostanában a #maraggyotthon miatt többet vezetek, kirajzottak a bringások, az valami félelmetes... Na mindegy, de kezdetnek a közeli erdőbe lehet kimegyek bringázgatni. Miért ne? Eleve gondolkodtam ezen.


3: Frizura... most van egy "bevált" hajviselet, amivel valamennyire előnyösebb a fejem. Rájöttem arra is, hogy -nekem- a túl rövid haj nem áll jól.

Ing és zakó? Eh, nem tudom. Tényleg olyan sokat dob rajtam?


4: Volt diákmunkám másfél évig, sokat dolgoztam, abból következik, hogy sok félretett pénzem van: ezért tudtam mindenféle szerszámmal felszerelkezni.

Fúró + szárak, oszcilloszkóp, kétütemű motor, egyebek... érdeklődési köreimmel kapcsolatos dolgok.

Most viszont nem keresek pénzt egy éve, és őszintén, klasszikus kulis diákmelóba nem biztos, hogy visszamennék. Vagy szakmai gyakorlat (ha felvesznek valahova lol), vagy elkezdek egyetem mellett órákat adni. Igen, jelenleg anyámmal élek.


5: Katonának, rendőrnek, "kémnek" egészségügyileg nem vagyok alkalmas. Ezt nem részletezném. Mérnök leszek, gondolkodom egy MSC-n (ha marad bennem szufla), vagy egy okj (szerű) középszintű szakképzésen. Meglátom.

2020. máj. 9. 16:19
 7/22 A kérdező kommentje:

#4

Én unalmasnak gondolom az életvitelemet, de egyrészt megpróbálom feldobni az életemet (pl amit írtam, tanya "projekt", autó/gépek karbantartása, egyebek, mindegy), másrészt ha a lányt nem zavarja a tipik "magyarvalóság" életem, akkor engem sem zavar. Nem vagyok iszogatós, meg bulibajárós, de azért jó lenne valami értelmesebb társaságot. Anyám túraköröket javasolt (kb 20 km-ig vagyok "hivatott", a leghosszabb teljesítménytúrám 30 km volt Visegrád környékén, 13 évesen). Nekem személy szerint ez jelenti a problémát, hogy hol találok valami értelmesebb társaságot. Aztán beilleszkedés... hát, úgy vettem észre, hogy akivel egy hullámhosszon vagyok, azzal úgyis tudok beszélgetni.

Amúgy meg igen, nem érdekel, ha nem jövök be egybites libáknak (bocs a kifejezésért...), sajnos nagyon sok a barom a netes oldalakon, előnytelen külsejű vagyok-e, vagy sem, ezeket mind balrahúzom. Tudom, megszívat az algoritmus, pont nem érdekel. Majdcsak dob valami értelmesebb leányzót.

Ja! Eddig a tizensokból EGY! olyan kollegina volt, aki tudott is írni valamit magáról, viszonylag értelmesen beszélgettünk is, csak lehalt a beszélgetés. Hopsz.

Egyébként valóban az a jó módszer, ha minimális beszélgetés után elhívom a kiszemeltet (#crush) élő találkozóra?

2020. máj. 9. 16:28
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
kifogásgyártás a köbön. Majd ha rájössz arra tudatosan, hogy te csak a kifogásokat keresed ahelyett, hogy építkeznél abból amid van, akkor fog változni az életed!
2020. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#8

Ehm, lehet.

A fő problémám az, hogy (elnézést) a pofámon, meg a személyiségemen nem feltétlenül tudok érdemben változtatni.

Egyébként egyetértenék veled.

2020. máj. 9. 16:33
 10/22 anonim ***** válasza:

" viszonylag értelmesen beszélgettünk is, csak lehalt a beszélgetés. Hopsz."


Minden netes beszélgetésnek ez lesz a vége, ha nem viszitek ki a "valóság síkjára". Mert nincs ami életben tartsa az érdeklődést, nem látod, nem hallod a másikat, nem láttok, érzékeltek közösen dolgokat a külvilágból, amire reagálhattok valahogyan.


"Egyébként valóban az a jó módszer, ha minimális beszélgetés után elhívom a kiszemeltet (#crush) élő találkozóra?"

Igen, higgy nekem. Az internet őskorában kezdtem neten csetelgetni, ismerkedni, kb. 1996-ban. 2003-ig bezárólag volt pár kapcsolatom így, és csak azok voltak tartósak, amelyeknél hamar került sor találkozóra. A leghosszabb kapcsolatom így három év volt. A jelenleg tartó kapcsolatomat, a férjemet viszont a "való világban" ismertem meg, és 17 éve tart. Szóval higgy nekem, öreg róka vagyok a témában. :D

2020. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!