Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ex után, ha kb. valaki biztosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex után, ha kb. valaki biztosabbra tudja mit szeretne és úgy hiszi el is engedte az exet, akkor miért találja hasonló meg vagy extől rosszabb a társkeresőn, utcán?

Figyelt kérdés

Összejártam emberekkel ,volt önismereti befeléfordulás is .


Elkezdtem másként látni önmagam és a világot .


Ismerősileg kerültem pozitív motiváló emberek közé is


Mivel rájöttem,hogy mi nem volt jó,miben kellene változtatni és tulajdonképpen nem is illettünk egymáshoz ,így már zavaró ez ,


Már lenne olyan,aki tetszene külsőleg és viselkedésben is .


2020. máj. 9. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, ha a saját döntéseidet felül tudod bírálni, de azt továbbra sem tudod befolyásolni, ki ír rád vagy ki szólít le.
2020. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért?


Erre nincs törvény.


Maximum te hasonlítasz mindenkit az exedhez.

2020. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!