Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 közötti férfiak! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 közötti férfiak! Van köztetek még olyan aki komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagytok miért vagytok egyedül?

2020. máj. 10. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy év híján ugyan nem illek a korosztályba (24 vagyok), de jelen 🙋


Azért vagyok egyedül, mert nincs párom (ezt jól megaszontam🤦)

Bár, igazából más oka tényleg nincs 😄 Keresésben vagyok jelenleg, szóval nem önként vonultam magányba

2020. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az összes, akit én ismerek.
2020. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sokat dolgozom, szórakozni, fesztiválozni nem járok/nem szeretek, a hobbijaimon keresztül nem nagyon lehet. Eleve nagyon ritkán ismerkedem, és akkor is kiderül, hogy semmi keresnivalónk egymás mellett. Legutóbb tinderről találkoztam egy érdekes lánnyal, de ő szikrahiánytól vezérelve lekopott. Már nem nagyon van motivációm erre az egészre, állandóan ugyanazokat a köröket futni, ugyanolyan eredménnyel. 30/F
2020. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nincs senkim, mert nem tudok ismerkedni, halálosan béna vagyok benne. 29/F
2020. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26f, osiznten annyira nem is nagyon kerestem, nemreg koltoztem budapestre, es eleg nehez megalapozni az eletet, mindennel torodtem csak a csajozassal nem. Egyszeruen ugy voltam vele hogy nem maradt energiam arra. Az elmult egy honapba kerultem oda h tenyleg tudatosult bennem hogy ideje baratnot keresni. Idovel, mint minden mas az is osszejon.
2020. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26 évesen még egyetemre járok és emiatt nem tekintenek rám a nők férfiként. Pedig nem csúszok, csak 22 évesen kezdtem el az egyetemet, mert előtte pár évet dolgoztam + akkor döntöttem el mi akarok lenni. De már magamat tartom el most is, csak mégsem vagyok teljes állásban dolgozó.
2020. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, azért vagyok egyedül mert rendbe kellett hoznom az életem mielőtt keresnék valakit magam mellé.
2020. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27 vagyok, szeretnék megállni minimum 10 évre olyannal akivel valóban boldogak vagyunk egymás miatt, tehát én is, mert odafelé mindig biztositott a mosolyt okozó minden is, csak én vagyok elfelejtve :D tökre nem izgat mert nem keresem ugymond, csak nyitott vagyok, bárhol megjelenhet véletlenül az akivel pont egymást keressük és bár ha akad is 1-2 olyan dolog amiben különbözünk az jó is, emiatt lesz szép. Kivéve ha egy hisztis féltékeny ostoba drámakirálynő, ennek a tipusnak gyorsan megmutatom hol az ajtó :D
2020. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen!

Jaaa, 45f, bocs...

2020. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Körülöttem mind csak egyet akar...unalmas

Aki szeretne róla beszélni meghallgatom.

2020. máj. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!