Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire gáz, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, hogy miután letiltott utánna egy másik "kamu" profilról újra próbálkoztam a lánynál?

Figyelt kérdés

Úgy történt, hogy megtettszett egy lány és ráírtam facebookon: Bemutatkozam és elmondtam neki, hogy szerenék vele beszélgetni és megismerni mert szimpatikus nekem. Erre ő válasz nélkül letíltott.

Sokat is gondolkoztam rajta, hogy mit lehetne ez után tenni, a normális az lett volna, ha túlléptem volna rajta, de nem tudtam mert nagyon tetszett ezért készítettem másik profilt és onnan próbálkoztam hasonló sikerrel.

Most ott tartok, hogy örlödöm lelkileg mert úgy érzem, hogy életem lehetősége az a lány aki most igazán tetszik, nem vesz figyelembe és elfut előlem. Esélyt sem adott, hogy személyesen is találkozzunk és ez nagyon üres és kellemetlen érzéssel tőlt el.

Tudom, hogy ez már nem változtat semmin. Hogyan tudnék visszatalálni és "jól" kijönni a dolgokból?



2020. máj. 10. 20:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ez egy kissé beteges nekem...
2020. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Lachesys ***** válasza:
10%
sehogy. engedd el. nemtetszel neki, es a tiltas alapjan flegma pitcha, persze ha o felso top kategorias no te meg nagyon szhar pasi vagy akkor tudnod kene hol a helyed.:D bar a normalisabbja nem tilt le, hanem ignoral. de az alapjan h kamuprofilt is csinaltal kivetelesen jol tette, h letiltott, nem vagy normalis.
2020. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy.
2020. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Próbálkozz csak, még két 2-3 kamuprofil, és akkor össze is jön egy kis zaklatás. Egyik haverom pont ezt játszotta el 4 napon keresztül, több kamuprofilról írt a csajnak napi 8-10 sort. Bevitte a rendőrsére, behívatták a csávót. Kapott is egy év próbaidőt. Nem vicc.
2020. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mindig kamu profilrol írtál neki? Ez így elég zavaros...
2020. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
10%

1.


Férfiak akár százezrei is lehetnek így csak ebben az országban, akiknek már egyszerűen nincs más módjuk arra, hogy ismerkedjenek.

2020. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem akarok sennikt zaklatni.
2020. máj. 10. 20:53
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
#4:az igen! Örömmel hallom, hogy erre is van precedens. Végre!
2020. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

Úgy történt, hogy megtettszett egy lány és ráírtam facebookon: Bemutatkozam és elmondtam neki, hogy szerenék vele beszélgetni és megismerni mert szimpatikus nekem. Erre ő válasz nélkül letíltott.


A másik meg, a nők 82% a nem ismerkedik facebookon (egyszer volt ilyen felmérés), ha írtó jó pasi vagy, akkor sem. A facebook csak az ismerősöknek van, akikkel már beszéltél, találkoztál. Társkeresésre ott vannak a tinder és társai.

2020. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nincs szándékomban senkit zaklatni, de most úgy érzem, hogy soha többé nem fogok találni ilyen lányt.
2020. máj. 10. 20:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!