Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és lányok. Miért zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok. Miért zavar benneteket, ha egy pasi mama hotelos 30 évesen?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére lehet magas, kigyúrt és jó autóval rendelkező még úgyis zavar benneteket. Én ilyen vagyok és egy nő beszólt nekem, hogy a szüleim nélkül egy senki lennék és még a számláimat sem birnám kifizetni. Van munkám is pedig és nem tervezek elköltözni a szüleimtől mert emeletes ház és saját emeleten élek és NEM nem keresek itt párt vissza sem írok. Csak válaszoljátok meg ez miért ciki???

2020. máj. 10. 22:26
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
60%
Engem nem zavar, amíg nem velem akarsz randizni. 24/l
2020. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
6%
Mert lotyók.
2020. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem így, hogy dolgozol és van saját lakrészed, nem ciki. Az a gáz, ha valaki ennyi idősen a szüleivel tartatja el magát! Ha meg elég nagy a ház, feleslegesen pazarolnád albérletre a fizetésed.
2020. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
65%

Ez ilyen több generációs lakás?

Ma már nem divat együtt élni az anyóssal, apóssal, mint régen.


Egyébként számláidat egyedül intézed, 100%-ban önellátó vagy? Egyedül főzöl-mosol-takarítasz magadra?

2020. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
61%
Mert 30 évesen legyen már valakinek igénye teljes függetlenségre és legyen maximálisan önálló. Főzzön, mosson, takarítson magára. Én nem hiszem el, hogy nem zavarjátok egymást. A külön emelet édes kevés. Nagyon jó a viszonyom a szüleimmel de eszembe nem jutna velük élni még külön emeleten sem, felnőtt ember vagyok ennél több magánszférára van szükségem. Pláne egy párkapcsolatban. Hogy akarsz közös életet ha tervben sincs, hogy elköltözöl? Egy kapcsolat így nem fog működni, tudod ki fog anyukáék nyakára járkálni úgy, hogy egy kávét se tudsz főzni bugyiban mert mindig ott vannak a szülők. Ez így nem működőképes, ez egy tini járogatás nem felnőtt kapcsolat.
2020. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
32%
Arra lennék kivancsi az a sok válogatós kis p...mit tudna vinni a kapcsolatba a görbe virgacsain kívül???
2020. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
4-es igen számláimat ami az én nevemre van pl hitel a kocsira magam intézem, mobil, internet. Főzni, mosni anyám szokott ez igaz de mit számít az? 185 cm vagyok és kinyomom mellre a 120 kg-ot. Guggolásra megy a 200 kg is.
2020. máj. 10. 22:40
 8/49 anonim ***** válasza:
91%
Mi köze a Mama hotelnek, hogy hány kg-t nyomsz ki gugolva?:D
2020. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
70%
Legyen igénye az önállóságra, függetlenségre. Aki 30 évesen még a szüleivel él, azzal nem lehet jövőt tervezni, legalábbis komolyan nem. Vagy te hogy gondoltad? Majd a gyerek is oda születik a szüleid házába? Én nem mennék bele ilyen kapcsolatba. A többgenerációs házaktól is kiráz a hideg, még akkor is ha van külön emelet, számomra ez nem normális. Én hamar leváltam a szüleimről, külön költöztem egyetem miatt, épp ezrét hasonló partnert keresek.
2020. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
80%

"Főzni, mosni anyám szokott ez igaz de mit számít az?"


Baromira sokat számít. Nálam ez kizáró ok.

2020. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!