Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

A legtöbb kapcsolat szerintem nagyon felszínes. Nem volt még barátnőm, de én hosszú távú, életre szóló párkapcsolatot szeretnék, de úgy érzem hogy hozzám egy lány sem való, vagy legalábbis én nem tudok ilyen lányt találni, és megismerni.

Az a gond hogy barátaim sincsenek így teljesen azt érzem hogy én nem érdeklek senkit. Pedig szerintem nem vagyok rossz ember.


2020. máj. 12. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Mert kisfiú vagy még. A nők olyan férfiakat akarnak komoly kapcsolatra, akiket be kell törni, mert rosszfiúk. A hozzád hasonló papucsállatkák 30 fölött kelendőek, akkor is bizonyos egzisztencia fölött.
2020. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Minimális szocháló nélkül mégis hogy akarsz barátnőt?
2020. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, megérkezik neked is az igazi! ❤️
2020. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy életreszóló kapcsolat. Aki először szóba fog állni veled, abba fülig bele is fogsz esni, ez törvényszerű.
2020. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még barátnőd, de szerinted a legtöbb kapcsolat felszínes. Grat.
2020. máj. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogyasztói társdalom. Ami van ki kell tenni a kirakatba, ha már nem menő akkor meg be kell venni és odébb állni. Éljen a 21. század. Lehetőleg az elején is úgy válogatni, hogy érezni lehessen "én megtehetem"/ "Ön megérdemli".
2020. máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!