Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zavaró nektek fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró nektek fiúk ha egy lánynak időnként patis az arca és emiatt nem mer alapozó nélkül megjelenni?

Figyelt kérdés

Sajnos hiába vagyok már rég túl a pubertás koromon, még mindig itt ott kijön pár pati az arcomon. 100 féle dolgot használok rá, egyik se használ eléggé, szóval maradt az alapozó, de sajna még így is látszik. Az alapozót persze csak a problémás területekre rakom, így ne úgy képzeljetek el, hogy egy vakolattal a fejemen sétálok ami egy szobafestésre lenne elég..


Mennyire zavaró ez?



2020. máj. 13. 01:25
A kérdező szavazást indított:
Zavaró, nem randiznék vele
Egyáltalán nem zavar, randiznék vele
Akkor zavar ha próbálja eltüntetni. Jobb ha ott piroslik, mivel a természetesség ennyire fontos
Az se zavar ha próbálja eltüntetni
Zavaró, de attól még randiznék vele
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Drágám, nekem 33 évesen is előjön pár pattanás (főleg mensi előtt) és hidd el, ez a férfiak 99%-át nem zavarja, sőt, tapasztalataim szerint észre sem veszik. 😉
2020. máj. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Alapozót ne menj rá, mert azzal csak eltömíted a pórust, nem hagyod szellőzni.

Keresd meg az okot, hogy miért jön ki.

Nekem is menstruáció előtt szokott 1-2 kijönni, vagy ha sok húst/édességet eszek, ami nagyon ritkán fordul elő.


A férfiakat nyugi, ez nem érdekli.

2020. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz 40 múltam, a menstruációkor előjön. Ha érzed, akkor kék Neogranormonnal kend be rendszeresen, és ne nyomkodd, pár nap múlva elmúlik.
2020. máj. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen ez a hormonrendszer...
2020. máj. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Észre se vesszük kb, de ha igen akkor max annyi hogy "milyen aranyos az a pattanás az arcán".
2020. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Jobban zavar a kiló alapozó. 🙂
2020. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


5# Hogy lehet egy pattanás aranyos? xD

2020. máj. 13. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép és szexi is lehet egy pattanásos pofi. 🙂
2020. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7# Úgy, hogy kontrasztot képez a tökéletes kis arcodhoz és sokkal természetesebbnek, emberibbnek tűnsz tőle. Ezek az apró hibák tesznek minket emberekké, kár takargatni őket. :)
2020. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!