Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom, hogy nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy nem kell olyanokkal folytatni az ismerkedést, akik első randin lerohannak a családi szennyesükkel?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen jól gondolod.
2020. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Konkrétabban miféle "családi szennyesről" beszélsz? Az, ha valaki a családi problémáiról beszél az első randin, a korrektség jele is lehet, hogy nem akar zsákbamacskát árulni, hogy ha nem tudod az ilyesmit elfogadni, akkor ne vesztegessétek egymás idejét.
2020. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Az a korrekt, ha az első randin annyit mond: problémás a családja. Ez se nem zsákbamacska, se nem szennyes teregetés. Ha eltitkolja, az sem jó, és az sem, ha szaftos részletekkel traktál. Ha utóbbi, akkor konkrétan menekülj, igen!
2020. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kérdés hogy adja elő ... és mit is mond és hogyan mondja
2020. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off!

Egyszer egy nőnek azt mondtam,hogy problémás volt az előző kapcsolatom,addig csűrte csavarta a kérdéseket,hogy a végén már inkább 2-3 bővebb mondatban összefoglaltam. Erre azt mondta,nem vagyok túl az exemen...bakker ő kérdezett.

2020. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha csak mondja, hogy problémás a családja, az oké.

Ha panaszkodni kezd és csak dől belőle a szó ezzel kapcsolatban, az viszont nekem is sok lenne.

2020. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogyan. Ha ő a gyengébb otthon és kicsit szövetségest keres elmeséli hogy mi nehéz neki és szimpi nekem akkor örömmel támogatom. De ha a családtagjai dolgait részletezi pl a szerinte hülye anyja öngyilkos akart lenni, vagy exe, vagy volt felesége, vagy gyereke, vagy a tesója meghalt de neki nem hiányzik, akkor onnantól annak az embernek se bizalmat, se empátiát nem adok csak a 10 lépés távolságot lelkiekben.
2020. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A másodikkal értek egyet. A korrektség jele. Téged meg ha zavar, akkor mondhatsz olyat, hogy "Ne haragudj, de beszéljünk inkább másról, ennek a témának nem itt és most van az ideje."


Ha ennek ellenére erőlteti, azt már veheted jelnek, hogy valami nem oké.

2020. máj. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, én ezt nem tudom. Talán lehet, hogy lelkisérült esetlegesen egy ilyen ember; és főleg használni kívánna egy "lelki szemetesládának" téged, vagy akárkit, aki lenne a párja. De ha mondjuk egy búval bélelt, de alapvetően meg aranyos valaki, és nem szapulta a családját, hanem ilyen keserűen, panaszkodásszerűen, nem utálattal, nem haraggal beszélt róluk, hanem lemondóan pl , hogy 'ővelük sosem lesz jóban'; tehát akkor meg lehetséges, hogy amúgy aranyos, de ha azt érezted; hogy amúgy lelki szemetesládának használna, és még pl mindig otthon lakna a családjával, akik esetlegesen lehúzzák lelkileg a hangulatát; lehet, hogy ő meg pedig a bajaival téged húzna le egy ilyen szomorú állapotba maga mellé, tehát akkor meg nem érdemes kockáztatni. Próbáld intuícióval, ösztönnel megérezni.
2020. máj. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!