Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy miért kerülnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Szóval soha életemben senki nem szólított még le. 2 kapcsolatom volt, az egyik Tinderen, a másik ismerős által jött össze. De olyan hogy valaki odajön hozzám utcán vagy bárhol, meg nem volt.

Az a baj, hogy a külsőmet illetően komoly önértékelési zavarom van. Nem tudom, hogy én most jó nő vagyok-e; néha gyönyörűnek látom magam, néha átlagosnak, néha ocsmánynak (és a képek is ilyen szélsőségesek rólam).

Na most annak ha egy lánynál nem kezdeményeznek 2 oka lehet. Túl csinos, és elkerülve a megaláztatást inkább nem is próbálkoznak nála, vagy egyszerűen csúnya, senkinek nem tetszik.

Honnan tudjam hogy melyik áll nálam fenn?

20L



2020. máj. 16. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Valószínűbb, hogy nem tetszel nekik.
Valószínűbb, hogy túl jónak tartanak magukhoz.
Nem múlik semmi a külsődön, manapság amúgy se szokás leszólítani egy lányt.
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg nem mozogsz annyira olyan helyeken ahol le lehet szólítani csak gy lányt és az ilyesmi amúgy is a legkevésbé sikeres taktika, ha valaki komolyat szeretne és nem csak dugni.


Nem hiszem, hogy amúgy ocsmány lennél, mert akkor nem látnád magad szépnek se.

2020. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Látatlanban nem lehet megmondani, melyik az igaz. Mutass egy képet és megmondom, csúnya vagy-e vagy csinos (bár csúnya nő nem létezik, azt mondják).
2020. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BigUncleZ ***** válasza:
92%

Hát az emberek pedig pont így szoktak ismerkedni, ismerősökön, munkahelyen, társkeresőn...

A leszólítás szerintem kis százaléka az ismerkedési formáknak.

Amúgy meg, ha tetszik amit látsz a tükörben attól nem leszel szép, de önbizalmat ad amitől,"szepnek" szebbnek látszol és így tovább.

22/F

2020. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

"Honnan tudjam hogy melyik áll nálam fenn?"


Úgy, hogy összeszeded a bátorságodat, és minél több felületes férfiismerősödtől, akikről nem feltételezhető, hogy elfogultak veled szemben, kegyetlenül őszinte véleményt kérsz, és biztosítod őket, hogy nem fogsz megsértődni, akármit is mondanak. A lényeg, hogy legalább 20-30 embert kérdezz meg. Abból már össze tudsz rakni egy objektív kiindulási pontot.

2020. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Én szép nő vagyok, mégsem szoktak csak úgy leszólítani. Volt 1-2 random randira hívás ilyen szórólaposztogató srácoktól még egyetemista éveimben, de kétlem, hogy ők tartós kapcsolatban gondolkodtak volna. Szórakozóhelyen, társkeresőn, társaságban, úgy már igen, de ahhoz, hogy ezzel a jelenséggel találkozz, ahhoz az kell, hogy el is járkálj otthonról és lehetőséget adj magadnak ilyen élményekhez.


Szóval abból nem vonnék le messzemenő következtetéseket a külsődre vonatkozóan (vagy úgy bármire), hogy nem mennek oda hozzád hívatlanul csak úgy az utcán. A legtöbben nem így ismerkednek ma már, aki meg mégis, az is 10-ből 9 alkalommal csúnya elutasítást kap.

2020. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Én jól nézek ki elvileg (modellkedem is hobbiból) és az önbizalmam is rendben van, mégis életemben 1 max 2 pasi szólított le. Manapság a netes társkeresés világában nem divat az utcán, más helyen való csajozás. Amúgy nem is csodálkozom, hogy nem mernek leszólítani, mert sok visszautasítást kapnak. Az a 2 leszólítás is pont akkor történt, mikor volt pasim, nyilván sosem szingliként. Én azt vettem észre, hogy egy jó párkapcsolatban lévő nőnek sokszor sokkal jobb a kisugárzása. Szingliként valahogy senkinek sem kellettem. Biztos kiszagolják, hogy van-e pasid :D

Az önbizalmadat pedig csakis te tudod rendbe rakni, nem egy pasi fogja. Ha az rendben lesz, akkor a kisugárzásod is jobb lesz és jönni fognak.

Tippek az önbizalomépítésre:

1. Sportok, hobbik

2. Extrém sportok, azok az adrenalin miatt extrém önbizalmat adnak.

3. Hobbiból modellkedés: hiába nem hiszed magad szépnek, ha megkapod a rohadt jó képet, amire te is azt mondod, hogy na ez már valami, akkor elhiszed, hogy jól nézel ki.

4. Tánc, az is rengeteg önbizalmat ad.

Valamelyik csak tetszik neked.

2020. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Küldj nekünk sok sok képet h elmondhassuk hogy mi hogyan látunk téhed

De amúgy legfőképp a magadhoz való hozzáállásod lehet a probléma, mert aki magát nem szereti azon azért látszik és kiüt. Sajnos nem tudjuk milyen vagy hogy nézel ki hogy viselkedsz nyomás alatt stb. így az igazi okát nem tudhatjuk a dolgoknak. :/

2020. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Küldj képet és elmondom a véleményem szívesen.
2020. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kép sokat elárulna...

Én pl tényleg csúnya vagyok, nem is jött össze semmi.

2020. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!