Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb nők (mondjuk 18-25 év körüliek) nagyjából hány százaléka használja a társkereső szoftvereket/honlapokat egónövelésre?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
42.341%
2020. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18
2020. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem arra használtam, pedig párszor vádoltak meg ezzel. Jellemzően azok, akik nem tudtak kommunikálni. A páromat is ott ismertem meg.


Ha egónövelés kell, felhúzok egy testhezálló ruhát és végigvonulok benne egy forgalmasabb helyen lol.

2020. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Semmi szükségem egónövelésre, így is ezerszer több bókot kapok, mint amennyire válaszolni tudok/akarok. (Élőben, online egyaránt)

Viszont én is megkaptam már, hogy csak erre használom a tindert, amikor nem írtam vissza az unalmas, száraz személyiségű, beszélgetésre képtelen, vagy esetleg írástudatlan személyeknek.

2020. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőként nem olyan régen csak szimpla csevegés miatt regisztráltam az egyik társkeresőre. (Pár hónapja szakítottunk a volt párommal, így javában az "utó hatását" élem most.) Mikor felregisztráltam semmi másra nem vágytam, mint egy-két pozitív, kedves szóra... Egy jóleső beszélgetésre alap,spontán felhozott hétköznapi témákról vagy érdeklődési körökről...igen,utólag rájöttem, hogy ehhez nem egy társkeresőre kellene felmenni, úgyhogy pár nap után le is jöttem...:) de voltak kellemes élményeim, igaz egy társkeresőn egy pasi nem csak "beszélgetni" akár, úgyhogy elnézést kértem, és elköszöntem. :)
2020. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!