Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megnyitják Budapestet, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megnyitják Budapestet, és újra lehet járni szórakozni, de a külföldi pasik nem tudnak jönni, akkor észreveszik majd a magyar pasikat is a nők?

Figyelt kérdés

Újra lehet majd csajozni mint régen? 2011-ben laktam utoljára Bp.-n akkor még lehetett, válság volt, nem volt turista szinte egy sem. És ez a csajozási lehetőségekben is nagyon meglátszott. Most az utóbbi 1-2 évben meg zéró csajozási lehetőség volt a fővárosban, a külföldi pasik minden nőt vittek.

De itt egy remek hír:

[link]

A turizmus leghamarabb 2023-ban indulhat újra, vagy akár soha se a régi formájában. Tehát 3 évünk még biztosan lesz nélkülük, vagy több. Mert bizony a magyar nők csalódást okoztak a külföldi pasiknak, rengeteg ilyen fórumot olvasok és a kelet-európai fővárosok közül a budapesti nőket tartották az egyik legcsúnyábbnak az ilyen kelet-európa huszár ex-turisták.

Ti is izgatottan várjátok már, hogy miénk legyen a terep újra? Ti is örültök ennek az örömhírnek, amit linkeltem?



2020. máj. 18. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Hahahaha jó álmodozást :D
2020. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Téged nem fognak észrevenni. Max. annyiban, hogy "nézd, ott az a frusztrált incel, aki a férfitöbblet meg a külföldi pasik miatt nyavalyog!"
2020. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

De vártam már ezt!!!


Eddig a vírus, most a külföldi pasik miatt nem kapnak nőt a szopatlanok.


Te kérdező, nem kéne elmenni sportolni, venni egy jó öltönyt, meg keresni pénzt a csajozáshoz?


Meg a legfontosabb, kimozdulni a nagyid macskahúgyszagú lakásának hátsó szobájából?

Nem fog egy nő sem bekopogni!!!


https://www.youtube.com/watch?v=oBzpk9n0iOg

2020. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Én inkább várok a külföldi pasikra. A nagydarab, fekete pasik a gyengéim. Ott a 26cm sem ritka!

21L, szőke, vékony

2020. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Akiket eddig is, azokat most is. AKiket eddig sem, most sem. Miben lettek jobbak a pasik?
2020. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

"a külföldi pasik minden nőt vittek."


Istenem, de szánalmas vagy!

Nyugodt lehetsz, ilyen agyhalott most sem fog senkinek kelleni.

2020. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Én már két éve nem élek Budapesten és ennek egyre jobban örülök.

Akinek eddig nem kellettél, annak se most, se soha nem fogsz. Nem tudom mit hiszel, de a nők nem kapcsolatfüggők, a többség teljesen jól el van egyedül. Ha pedig valakinek ordító nagy szexhiánya lenne, akkor előbb fog elmenni egy fizetős sráchoz, mintsem beérje olyannal, aki amúgy nem kellene neki.

Egyébként borzasztó buta lehetsz, ha azt hiszed, hogy most három évig nem lesz egy külföldi se. Ugyan. A húgom barátja orosz, és a vírus alatt beköltözött a családi házunkba, mert volt hely és a szüleim amúgy is kedvelik.

Egyébként egy intelligens, humoros, fess magyar férfinak bármikor van esélye, csak te nem ilyen vagy. Egy hisztis és buta férfi senkinek nem kell ezen a bolygón.

22/L

2020. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Kizárt.
2020. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom...én az utóbbi egy évben elég sokat jártam szórakozóhelyekre, mindig akadt magyar 'udvarlóm', de egyikből sem lett semmi, mert kivétel nélkül mindegyik azt akarta, hogy rögtön menjek fel hozzá és szexeljünk. Így értelemszerűen nem kerestem őket többé.
2020. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%

"Ha pedig valakinek ordító nagy szexhiánya lenne, akkor előbb fog elmenni egy fizetős sráchoz, mintsem beérje olyannal, aki amúgy nem kellene neki."


A hét vicce, egy 22 éves (lánytól?) :"D

2020. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!