Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci 26 éves lányként a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci 26 éves lányként a neten melyik társkereső oldalon vagy alkalmazáson van legnagyobb esélyem párt találni, aki őszintén szeret és nem a fétisét élné ki rajtam?

Figyelt kérdés
Tinder, Badoo, randivonal, love, kívánlak, elittárs? Ezek közül melyikre éri meg regisztrálnom? Vagy esetleg ezeken kívül melyikre?

2020. máj. 21. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik olyan hogy "A tökéletes társkereső", ne várd hogy ilyet mondani fog valaki. Felületek vannak, ahol az emberek alakítják a színvonalat. És hiába mondom neked, hogy Jaumon sok a gyökér, én ott talaltam párt. Nincs konkrét duci tárkereső, mindenhol vannak férfiak, akik a csontvázat imádják és akik a kóros elhízást, ahogy mindenhol van aki feleséget keres, és aki csak egyszeri alkalmat. Ezek közül bármelyiket kipróbálhatod, mindegyikre van esély hogy bejön, de egyik sem garantált. Egyébként én tinderezek, meg vagyok vele elégedve. 20N
2020. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezek mindegyike a felszínességen alapul. Én nem vagyok az internetes ismerkedés ellen, sőt!... De ezek a társkeresők kb. arról szólnak, hogy pasi meglát egy képet a csajról, ha feláll rá a farkinca, akkor ír neki, ha azonnal nem, akkor meg nem. Így meg elég nehéz olyat találni, aki a személyiségedért szeret.
2020. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nehogy magadra vedd, de azért gyakori jelenség, hogy miután egy itt panaszkodó nőnek ír valaki, az illető még csak nem is reagál rá. (Nem, most nem a péniszképes üzenetekre gondolok.)
2020. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
1-es mindent leírt. Én pl. itt találtam rá. Nem szabad elzárkózni, akármelyik felületen van esély arra, hogy megtaláljátok egymást.
2020. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy duci?
2020. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én a normális üzenetekre mindenkinek reagálni szoktam. 160 cm-hez 75-77 kg.
2020. máj. 21. 10:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Télen én 160/75 voltam, a páromat badoon ismertem meg és nem azért jött velem össze, mert valamilyen fétise lenne - tudom, mert azóta lefogytam.
2020. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Vannak "duci" társkereső oldalak mint pl: Feabie
2020. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vagy a duciéányok.hu fizetős
2020. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fura hogy a netes tk-ktől várod a csodát...
2020. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!