Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon jót tett ez a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jót tett ez a férfi társadalomnak (nőknek szerintem igen, öbizalomtréning), hogy a férfi ismerőseim 90%-a rárepül minden nőre, aki nő és él és mozog, ha ronda, hanem?

Figyelt kérdés

De tényleg, 30 ismerőst megkérdek aki szingli, hogy kellene e az a lány, és ha jóképű, ha nem, akkor is mind azt mondják minden nőre aki 80 kiló alatti, hogy bizony egy menetre jó lenne. És bizony be is próbálkozik egy random átlag nőnél is mind. Azt nehezen hiszem, hogy mikor itt nők leírják, hogy náluk nem próbálkoznak be. Én ha csak egy ismerős nőt megkérdek, aki tucat meg 1, mind mondják vagy mutatják, hogy nincs olyan nap, hogy 6-8 ismeretlen férfi rájuk ne írna facebookon. És nem jó nők, kb mint ez a nő, aki Brad Pittet megcsókolta. És a férfiak 90%-ának már ez elég egy menetre, hogy bepróbálkozzanak. Aztán meg a nők rájönnek, hogy szinte akármilyen férfit megkaphatnak, ha 75 kilósak és 1 db agysejtjük van nőként, akkor is.

[link]



2020. máj. 21. 10:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%

"nincs olyan nap...."


Kamu.

2020. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
14%
Egyértelműen a férfiaknak nem tett jót, rengeteg férfi lesz magányos ennek következtében, mivel a nők bármilyen férfit megkaphatnak, kiválogatják a nők egytől egyig azokat a férfiakat, akiket nem tartanak jónak.
2020. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%

Hát tény, hogy sok férfinak semmiféle elvárása nincs a leendő párja felé, csak annyi, hogy nő legyen meg nézzen ki valahogy. Ez igen csak a férfiakat minősíti szerintem.

De azért a minden nőnek napi 6-8 pasi írogat dolgot elég erős túlzásnak tartom. Nem vagyok egy rondaság, néha akad egy-egy jelentkező, de közel sem napi 6. És a jól kinezo barátnőmnél se kopogtatnak ennyien...

2020. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

"ha jóképű, ha nem, akkor is mind azt mondják minden nőre aki 80 kiló alatti, hogy bizony egy menetre jó lenne. És bizony be is próbálkozik egy random átlag nőnél is mind."


Egy menetre? De édes. Nos, egy komoly párkapcsolatot kereső nők számra, a "szia cica, dugunk egyet" nem számít semmit. És nem növeli az önbizalmát, hogy "egy menetre jó lenne". Ha te ennyit nem értesz meg, akkor kárnak osztod itt az észt.

A nők pedig bármilyen korosztályt jelenthet. Lehet hogy a huszonévesekre igaz, én 33 éves korom óta facebookozok és ismerkedési jelleggel évente egyszer ír rám valami afrikai vagy arab. És még csak csúnya sem vagyok, mondjuk szép sem, amolyan átlagos.

2020. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
31%
4# Amúgy jó szemmel néznéd ha valaki rádírna ilyen szándékkal?
2020. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Rám életemben összesen 2-en írtak rám Facebookon ismerkedés céljából. Ebből az egyik arab volt, aki tuti, hogy nem valódi érdeklődésbol írt, hanem más hátsó szándékkal.

Szerintem Neked, kérdező mást jelent az átlagos lány, mint, ami másoknak. Lehet, hogy én járkáltam életemben rossz helyeken, vagy alapból átlagon aluli vagyok, de nekem még Tinderen, meg társkeresokon is alig érkezett pár ilyen jellegű üzenet abból a kevés matchbol, ami összejott.


Másfelől pedig a nők alapvetően másképp működnek, mint a férfiak. A ferfiaknak siker, ha egy csaj igent mond egy menetre, a nők többségének viszont ez kínos, vagy ha a szükségleteik kielégítésére mégis belemennek a dologba, akkor azt semmiképpen sem fogják reklámozni, mert nem számít dicsőségnek, csak egy szükségszerű dolog. Meg kellene már érteni, hogy a férfiak és a nők nem ugyanúgy működnek. Persze vannak kivételek, de azok pont a szabályt erősítik.

2020. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Egy nonek sem irogat minden nap 6-8 ferfi xD Maximum annak, aki minden nap friss kepet tesz ki es alapvetoen aktiv facebookon, csoportokban irogat, posztol, stb. Egy kezemen meg tudom szamolni, hany ferfi irt ram ismerkedes celjabol egy ev alatt, pedig szebb vagyok, mint a linkelt no.
2020. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem venném különösebben jó néven, nem is panaszból írtam, hanem tényeket közöltem. Hogy nem, nem írogatnak rám naponta azért mert nem vagyok ronda és 80 kiló alatt vagyok.
2020. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%

Ez csak a hülye ostoba balazska.

Felismerhető a baromsága.


Nem nézne magába, szerinte a nők hibásak és senki nem tud becsajozni, csak akinek pénze van.

:D


Most mennyi esze van az ilyennek?

2020. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

#2: Magyarázd már el, hogy lehet az, hogy minden nő után 100 pasi lohol, és mind csak őt akarja. Nincs ennyi pasi sehol.

Inkább az van, hogy olyan nethuszárok, akikkel élőben senki nem áll szóba, ráírnak naponta több tucat ismeretlen nőre. Erősen kétlem, hogy ennek a lányok örülnek vagy növelné az önbizalmukat. Amit nővel, az egyedül a frusztráltság.

2020. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!