Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy srác, egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, egyszer találkoztunk, de nem írt azóta vissza. Van rá esély mégis hogy felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Megkérdtem hogy segítsen szerelni a motoromat, akkor is sokára valaszolt, de elnézést kért. Segített, kedves volt és aranyos. Elhívtam motorozni, azt nondtam neki ha van kedve valamikor, írjon. Azóta sem írt, eltelt 3hét, de abban reménykedem hogy csak félős típus, mert élőben meg szuper kedves és segítőkész volt. Nincs barátnője azt tudom, és nem is tudok róla hogy lett volna. 23ő is én én is. Baromi helyes a srác. Én sem vagyok csúnya, több szépsegversenyt nyertem, szóval remélem hogy tetszem neki. Ha nem lép akkor az azt jelenti hogy nem jövök be neki vagy nem akar kapcsolatot? Felkelthetem valahogy az érdeklődését? Nem akarok nyomulni. (Pár utcával arréb lakik mint én.)

2020. máj. 21. 11:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ír, nem érdekled. Megpróbálhatod hogy ráírsz, hogy mi újság, de ha nem érdeklődik, akkor szerintem ez nem ok.
2020. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha így konkrétan elhívtad, és nem élt a lehetőséggel, akkor annak oka van.
2020. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem tudok kiigazodni rajta. Én is a közömbösség felé teszem le a voksom, de összezavar a személyes találkozás. Ott dicsekedett, mutogatta a mociját, egy szál trikóban és rövidnaciban fogadott, kérdezősködött felőlem. Egy láckenésre kértem meg, de mindent megcsinált a mocimon, alaposan átnézte, amit tudott mind megcsinált, pedig nem kértem. Lehet ilyen a természete, nem tudom. Vajon adjak neki még egy esélyt hogy ráírjak, vagy hagyjam a fancba, majd ír ha akar?
2020. máj. 21. 12:08
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem akar kapcsolatot, nem érdeklik a nők, esetleg valami miatt gátlásos, de az is lehet, hogy úgy gondolja, esélytelen nálad. Igaz, hogy ő is lecsaphatta volna a feldobott labdádat, de hogy miért nem írt, azt talán csak ő tudná megmondani. Annyit még szerintem megtehetsz, hogy vagy írsz neki, vagy felkeresed, és őszintén elmondod neki, hogy tetszik neked, és hogy szeretnéd őt megismerni. Szerintem ez egyáltalán nem nyomulás, hanem normális hangnemű önérvényesítés, és ha egyikőtök sem lép semmit, akkor te is várhatsz ítéletnapig, és úgysem fog hagyni nyugodni az a gondolat, hogy miért ilyen, mit tehetnél még. Ha esetleg leráz, akkor biztosan rossz lesz neked egy ideig, de akkor legalább le tudod zárni magadban az ügyet.
2020. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ja, és azt még nem írtam hogy tudta hogy volt barátom, mert együtt jártunk motorosoktatásra, és akkor említettem neki a barátomat, akivel azóta már nem vagyunk együtt, de nem mondtam neki hogy szakítottunk, viszont facebookon már nincs kint hogy kapcsolatban vagyok/a közös képek sem, szóval ha érdekelném erre rájött volna magától is szerintem.
2020. máj. 21. 12:17
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta se válaszolt, nem élném bele magam. Az előttem válaszolók leírták a lehetséges okokat, hogy miért nem reagálhatott. De legalább megpróbáltad és megadtad neki az esélyt.
2020. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki nézegeti mások adatlapját, képeit, pl. én sem, egyébként is ritkán vagyok fent Facebookon. Lehet, hogy azt hiszi, hogy még mindig együtt vagy a barátoddal, ezért sem lép.
2020. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7/Akkor se néznéd meg ha tetszik egy lány? Amúgy ahogy észrevettem ő se sokat lóg a facebookon, alig van pár képe fent neki.
2020. máj. 21. 12:52
 9/24 anonim ***** válasza:
Ja hát ha úgy ismert meg hogy van barátod és nem tudja egyértelműen hogy szetmentetek akkor mit vársz?
2020. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Lehet én kombinálom túl a dolgot, de ha van egy kis esze, kitalálhatta volna már abból is hogy hozzá vittem a motoromat, és nem az exem csinálja aki szintén motoros volt. De nem ismerem a pasik gondolatmenetét.
2020. máj. 21. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!