Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nők a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Ma már meg sem lepődök ezen az ilyen társkereső profilokon ... Ki írja, hogy ő nem szereti az erotikát meg a perverz kérdéseket. Miért hiszik a nők hogy ilyen képpel majd az atomfizikáról akarnak a férfiak beszélgetni velük?


Miért csinálják ezt a nők? És rengetek ilyen profil van, tinderen is, hogy ő szende szűz lány és felháborodik a perverz férfiakon, de közben kirakja a kannákat rendesen :D Rá sem merek már írni, hogyan ismerkedjek így?


[link]


2020. máj. 22. 13:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

Mert nem azt várja, hogy ráírjon Proli Yozsikha, hogy "Kő kóla?" "Kinyalnálak a bugyikádból te cafhat."

Hanem, hogy művelt, tanult, diplomás,(= jól kereső, pénzes)férfiak keressék. És elhiheted, hogy nekik még a gumit is lenyelik.

2020. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

Miért, szerinted az, hogy valaki egy csinos képet tesz ki magáról, felszólítás arra, hogy cska kúrni akarj vele és csak azt vedd észre belőle? Szerintem inkább pozitív, hogy van róla egészalakos, nőies kép és úgymond megmutatja azt is, hogy tud bombázó lenni és szexi, ugyanakkor nem arról szól az élete és a kapcsolat sem arról fog szólni.


Ezek a nők szerintem inkább azt mutatják meg, hogy "mi az, amiért érdemes engem választani", semmint azt, hogy "itt van a testem, figyelj arra és szarj le mindent, amit még emellett megmutatok".

2020. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ... nekem erről nem a csinos ugrik be, hanem a k##vás... De hát kinek mi. Biztos kedves személyisége van, nyilván nem ismerem. És lehet nem is a pénzre megy csak.
2020. máj. 22. 14:12
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
A fèrfiak miért??
2020. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

"hogy ismerkedjek így vele?"

Miért, a csöcséről kérdeznéd? Semmi nem akadályoz abban, hogy érdemi kérdéseket tegyél fel neki. És ha nem szimpatikus neked, akkor meg annyi, írd le az ő veszteségeként. Ha a bunkókat meg teljesen értetleneket kiselejtezi, akkor már elérte a szövegével, amit akart.

2020. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Imádom, amikor egy férfi dögös barátnőt akar, de ha meglát valakiről egy csinos képet, akkor már egyből le kell k****zni a lányt...

Mellesleg a lány nem rakta ki semmilyet ezen a képen, se a melle, se a feneke nincs fedetlenul, a combja látszik kicsit jobban, és ennyi.

Talán el kéne dönteni, hogy mit akarsz.

2020. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy ilyen öltözékre nem lehet mást írni, mint erotikus témát. Vegyen fel ilyen ruhát nyugodtan, amikor kettesben vagyunk. De én erre a képre biztos, hogy dikpiket küldenék neki. Egyszerűen kéri a dikpikket. És a nők egyébként szeretik ha a férfiak ezt elküldik nekik. Volt lány ismerősöm , gyűjteménye volt ezekből.
2020. máj. 22. 14:29
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Jól van, fiam. :D
2020. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Hát azért szerintem ez a kép tényleg kissé qrvás. Lehet ezt máshogy is... Mi lett volna pl., ha mondjuk valami teraszon áll, a korlátnak dőlve/támaszkodva, egy olyan ruhában, ami láttatja az alakját, de mégsem ez a stílus? Ez tényleg csak egy példa volt, nem kell belekötni, hogy "miért pont terasz?", azt hiszem, érthető, mire gondoltam.
2020. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Igen, mondjuk ilyen fotóval egy szűzlányt játszani, eléggé vicces.


Na én meg olyannal találkoztam, aki egy matektanárnak volt öltözve, és az üzeneteiből nem kicsit áradt a f......hiány.

Szóval van minden verzió.

2020. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!