Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetlen nő érdeklődését sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetlen nő érdeklődését sem tudom komolyabban felkelteni évek óta, fogalmam sincs míért, nem tudok rájönni mit csinálok rosszúl?

Figyelt kérdés

Keresem a lehetőséget, kezdeményezek, randitszervezek, találkozunk de valahogy nem lendűl tovább, nem jön az a plussz 2.-3. találkozás után ami kell és alább hagy az érdeklődés a nő részéről. Szóval nem keres a nő, csak én kezdeményezek, ha én nem hívom a részéről nincs keresés vagy kezdeményezés érdeklődés felém és ez lenne az a plusz amire szükségem volna, hogy ne csak én keressem. Nem tudom miért lanyhúlnak el így a nők egy idő után.

Próbálkoztam a külsőmön javítani, vonzóbban, stílusosabban, szebben öltözködni. Akkor mellette elkezdtem, futni, bicajozni és sportolni.

Ezek sem segítettek.

Mit csinálok rosszúl?


33f



2020. máj. 22. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy más helyen kéne másféle nők közt keresgélj. Nem feltétlenül veled van probléma, persze nem ismerlek személyes, úgyh fogalmam sincs.


Kérdezz rá egy barátodnál, ő biztos relevánsabban tud tanácsot adni, mint itt bárki

2020. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túl magas ingerküszöbű "érzéketlen" nőknél próbálkozom?
2020. máj. 22. 16:58
 3/19 A kérdező kommentje:
Talán hozzám képest érzéketlenebb nőknél próbálkozom.
2020. máj. 22. 16:59
 4/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te nem vagy megfelelő a számukra, nem véletlen nem érdeklődik egyik sem az első randi után. Valamit nagyon elronthatsz.
2020. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De mit?
2020. máj. 22. 17:02
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk. Te ismered önmagad, mi nem. Nézz tükörbe, vizsgáld meg a belső értékeidet, az intelligenciádat, kérdezd meg az ismerőseid hogy szerintük mi lehet a baj.
2020. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ismerősödet kérdezd meg, aki nem fél kimondani az őszinte véleményét. Mi nem tudhatjuk. Külső, személyiség, intelligencia, kommunikációs készségek, humor stb. Bármi lehet az oka. Nem ők “lanyhulnak el”, hanem egyszerűen megismertek jobban és rájöttek, hogy mégsem érdekled őket.
2020. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem biztos, hogy benned van a hiba kérdező!

Ne feledd az anyagiak világában élünk és a nők egy bizonyos ponton elvetik a kontaktot. Általában a szív helyett megszólal az ész.

De természetesen úgy lépnek le, hogy valamilyen koholt indokkal betámadják a másik felet, hogy legyen valami neve a gyereknek. Velejéig romlott viselkedésmód.

2020. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Igen, persze 8as, az összes nő otthagyja az anyagiak miatt. Valószínű. Egyszerűbb erre fogni, mint rájönni, hogy valami hiba van a személyiségbe vagy esetleg a külsőben.
2020. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

Könnyű a személyiségben keresni a hibát vagy a külsőben. Az a legkönnyebb.

Főleg azon női nem tagjainak, akiknek más dolguk sincs, csakhogy válogassanak és széttegyék a lábukat, ha éppen az érdekeik azt kívánják.

A nők személyiségébe nem kell keresni a hibát, hanem az magától érthetődik, hogy azt el kell viselni, igazságként kezelni, jónak tekinteni. Ugye? Kispofám.

2020. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!