Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Volt olyan időszak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt olyan időszak az életetekben amikor egyetlen pasit sem találtatok vonzónak?

Figyelt kérdés

Jelenleg senkit nem találok vonzónak, rengeteg, de tényleg szó szerint rengeteg pasival beszélgettem a közösségi portálokon, társkeresőkön, az utcán, és mégis azt érzem hogy a hercegem meghalt útközben. 🤭

Kortól, magasságtól, testalkattól, és anyagi helyzettől függetlenül egyszerű nincs, nincs olyan pasi, akivel minden oké, eddig nem éreztem azt, hogy ő lenne a befutó.

Szóval csajok, aki élt át hasonlót, attól várom a sztorit, tanácsot, stb...

Mert már tényleg foggalmam sincs mit lehetne ezzel a kialakult helyzettel kezdeni.



2020. máj. 23. 01:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet semmit kezdeni vele. A globalizáció tönkretette az emberi kapcsolatokat.
2020. máj. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
38%

Én is így voltam ezzel míg egy szép nap szerelmes nem lettem. Nem lett happy end, mert az érzés mint utólag kiderült nem volt kölcsönös. Kompromosszimot mindenképp fogsz kötni, de ne alkudj meg olyan mellett aki nem ébreszt fel benned semmit. Nem könnyű egyébként olyan embert találni akit elképzeltél. Valami gubanc mindig van, sajnos...

Sok sikert azért! Nem add fel!

2020. máj. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Kb.csak olyan van😁 Úgy 10 évente egyszer látok jó pasit, és az akkor még csak a külső. Gondolom, lejjebb kéne rakni a lécet, de könnyű azt mondani. Hogy? Ha nem tetszik, nem erőszakolhatom meg magam, hogy tetsszen🤷
2020. máj. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
25%
Hány éves vagy h még mindig a herceget várod? Mit fogsz vele kezdeni ha megvan? Miről ismered majd fel?
2020. máj. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
44%

Most éppen nem vagyok annyira "ismerkedős" kedvemben - éppen vontatott lassúsággal zárok le egy rossz kapcsolatot - de egy nagyon kicsit nyitott vagyok arra, hogy majd jönni fog a számomra megfelelő személy.


Semmiképpen nem tudnék interneten ismerkedni! (Két nagyon rossz tapasztalatom volt, direktbe ez nekem nem megy.)


Mindenképpen a személyes (közterületen bármilyen okból történő) beszélgetésfolyamatnak vagyok az elkötelezett híve. Berzenkedek az online tér személytelenségétől.


Ui: majdnem így érkezett az "igazi" nemrég az életembe, akiről kiderült: összhangban tudunk lenni szinte folyamatosan CSAK ÉPPEN NEM EGYMÁSNAK VAGYUNK TEREMTVE!

2020. máj. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Persze, mindenkivel van ilyen néha. Nem kell megalkudni, ha olyannal találkozol, akivel tudod, hogy nem menne, akkor hagyd is a fenébe. A párkapcsolat nem valami létszükséglet, ami nélkül nem lehet élni. Az arra van, hogy jobbá tegyük egymás mindennapjait, nem pedig elrontsuk azokat valami olyan emberrel, akinek összeférhetetlen hibái vannak. Egyedül ezerszer jobb lenni, mint valami szarban. Legyél nyitott, aztán majd jön az, aki igazán megfelel neked.
2020. máj. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%
És a nőket szépnek találod, vonzónak?
2020. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%
A nők nagy része olyan, mint te. Egyszerűen az egekben vannak az igényeitek, senki sem néz ki elég jól nektek.
2020. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
35%

"Kortól, magasságtól, testalkattól, és anyagi helyzettől függetlenül egyszerű nincs, nincs olyan pasi, akivel minden oké, eddig nem éreztem azt, hogy ő lenne a befutó."


lehetséges, ha majd eljutsz olyan gigantikus spirituális magasságokba, hogy esetleg egy férfi agykapacitását/jellemét/humorérzékét is nézd, akkor egyszerűbb lesz a választás, és nem tehetetlenül zavart tudatállapotban fogsz ezen a kérdésen kérődzni, és még talán az, a csoda is megtörténhet, hogy nem úgy tekintesz magadra, mint egy kastélytoronyba zárt hercegnőre, akinek a hagymaszagú csókjáért le kell győzni a méteres faszú, übergonosz sárkányt.

2020. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy csak "telítődtél"? Szerintem segíthetne, ha egy ideig pihentetnéd az egészet, nem foglalkoznál velük sem közösségi oldalon vagy társkeresőn, sem az utcán.
2020. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!