Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha a párotok sokat szellent?

Figyelt kérdés

Nekem visszatérő problémám, hogy óránként durrantok egy hangosat. Az elején vicces volt, de most már nem az. Nem merem bent tartani, mert görcsbe áll a hasam és olyankor minden bajom van. Inkább jobb szeretem kiengedni. Nos?

Szakító ok lenne?



2020. máj. 23. 14:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

Engem az is zavarna ha előtte csinálná, de szerencsére eddig egyik barátom se eregetett előttem, nem is tudom mit szólnék ha filmet néznénk és egyszer csak eleresztene egy galambot.

Maradjon meg privátnak az, amilyen végtermékek a másikból kijönnek.

2020. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
én a fejedre húznám utána a takarót. :D
2020. máj. 23. 15:05
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándító lenne számomra. Nem azt mondom hogy otthon is mindenki álljon karót nyelve, hogy nem fér bele 1-1 puki de óránként durrogtatni nagyon sok, legalábbis az én tűrőképességemnek sok.
2020. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

elég annyi, h túl sok olyat eszel, amit az emésztőrendszered nem szeret. Pl szénsavas üdítők, de lehet laktózérzékenység is, vagy akár allergia valamilyen élelmiszerre. De rágózástól is lehet akár, vagy xilit-től. Gondolt át, h miket eszel és változtass, ha változást akarsz.

Egyébként meg más orra alá fingani állati bunkóság, tetszik vagy sem.

F

2020. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Senki se kért meg rá, hogy szagold a fingomat. Ha nem tetszik, ne szagold.
2020. máj. 23. 16:25
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással nem is hiszem, hogy nagyon akad valaki aki együtt szeretne veled lenni, úgyhogy nem probléma mennyit szellentesz, úgyis csak te hallod-érzed.
2020. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy tükrözés nem elég, mindenféle orvoshoz kéne járni ezzel. Meg elsősorban az étrenden változtatni, tejtermékeket kizárni meg még kitudja milyen allergiád is lehet. Nem muszáj ellene tenned, ha téged nem zavar, de majd ne sértődősködj, ha mindenki otthagy ezért. (Bár nálad személyiségbeli problémák is bőven vannak a kommentjeid alapján)
2020. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
neked kétlem hogy lenne barátnőd. ezzel a stílussal és a troll kérdéseddel együtt
2020. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18 neked pedig eszed nincs. Szerinted miért kérdeztem? Ha lenne bnőm tőle kérdezném, vagy látnám, hogy zavarja. Hány éves vagy? Csoda, hogy írni tudsz.
2020. máj. 24. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!