Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, értelmes, csinos nőként valóban a "sikerem a sikertelenségem"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Diploma előtt egy évvel, budapesti lányként írok. Volt már kapcsolatom, voltam szerlemes, de mivel múlt idő, így keresem tovább AZ igazit.

A karantén ideje alatt beszélgettem egy fiúval, vagyis férfival, 28 éves érett férfi.

És teljesen kiábrándultam belőle, sorra jöttek elő a gondok. Egyik percben még sikeres, komoly embernek tűnik, aztán testápolóval kenegette magát "alszizás" előtt, megmondta, mit vehetek majd fel, kivel találkozhatok majd, és ellenezte azt is, hogy mesterre menjek tovább.


Nem vagyok tökéletes, de azt hiszem, nincs velem probléma.

Alacsonyabb, formás lány vagyok, ismerőseim szerint szép arccal, beszélek nyelveket, van jogsim, nem anya szoknyája mellett élek, mindjárt végzek a sulival, dolgozom mellette, vannak céljaim. Pozitív, vidám, értelmes lánynak tartom magam.


Talán az lehet a baj, hogy többnek érez sok fiú magánál? (Neki mondjuk OKJ, míg én egyetemen vagyok, beszélek nyelveken, ő nem, jól tanulok, ő bukdácsolt, beszédes, pozitív vagyok, míg ő sarokba húzódó).


Hol, hogyan tudnék olyan férfiakkal ismerkedni, akik nem járnak el bulizni nélkülem, akik pár éven belül családot alapítanának, akik nem rettennek el attól, hogy esetleg le kell nyírni a füvet?


Segítsetek, hol a bqj?


2020. máj. 23. 23:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Nincs baj, csak ismerkedtél egy hülyével. Lépj túl rajta. Nem normális, hogy a másik megmondaná az általad említett dolgokat.
2020. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Sajnos rengeteg bolond fiúval sodort már össze a sors.
2020. máj. 23. 23:25
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Rengeteg bolond fiú és lány van. Engem is rengeteg olyan lánnyal sodort már össze a sors akitől csak rosszat kaptam és csalódást. Pedig nem vagyok én sem buta azért.
2020. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
És hol találtad meg az igazit?
2020. máj. 23. 23:30
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem találtam meg. Nem szoktam reménykedni és nem hiszek a sorsban de talán egyszer megtalálom. Bár erre úgy kevesebb, mint 3% esélyt adnék.
2020. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Han éves vagy, miért vagy pesszimista?
2020. máj. 23. 23:32
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, idősebb emberként sem könnyű a pártalálás. Sokat kell próbálkoznod ahhoz, hogy találj néhány normálisat is, és ez mindkét nemre igaz. Egyetemen talán könnyebben találsz hozzád hasonló mentalitású embereket, járj el közösségekbe, járj nyitott szemmel, és hátha az utadba akad valaki.
2020. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Fear of the Dark mindig ilyen. Pedig jófej srácnak tűnik, remélem, hogy összejön neki a barátnő.
2020. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
41%
Hol szeded össze őket? Neten? Ha igen, én azt a helyedben hagynám. Egy ennyire rendben lévő nő nem szorul rá... Ha mégis maradnál a netnél, a helyedben szigorúbban szűrnék, és lehet, hogy nem Tinderen nézelődnék, hanem inkább Randivonalon. De alapvetően semelyik ilyet nem tartom jónak, inkább élőben...
2020. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
27 vagyok és azért, mert velem inkább rossz, mintsem jó dolgok szoktak történni. Eddigi életem alapján nagyon kevés jó történt velem, de rossz annál inkább. Persze a negatív hozzáállás semmiképpen sem vonzó vagy pozitív tulajdonság ezért inkább hallgatni szoktam erről és elzárom magamban. A környezetem nem is ismer igazán.
2020. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!