Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt férfiként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiként tényleg elítélendő, ha komoly kapcsolatra mentálisan rendben lévő nővel jövök csak össze?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon ez miért nem elfogadott? Miért gondolják itt sokan, hogy férfiként nem lehet ilyen elvárása valakinek? Szerintetek ez miért alakult ki?

2020. máj. 24. 13:34
A kérdező szavazást indított:
Férfiként lehet ilyen elvárásod.
Férfiként nem lehet ilyen elvárásod.
48 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha ezt a kérdést neked fel kell tenned akkor te magad nem vagy mentálisan stabil.
2020. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1: Magammal szemben tisztában vagyok. Az itteni véleményekre vagyok kíváncsi. Az oldalon ugyanis leírtam a véleményem, hogy nekem komoly kapcsolatnál fontos, hogy a nő mentálisan rendben legyen és 0 százalékon áll a válaszom.

Arra lennék kíváncsi, hogy itt miért gondolják sokan azt, hogy egy férfinek nem lehet ilyen jellegű elvárása. Ezzel a valóságban még nem találkoztam, a környezetemben a többségnél ez nemtől függetlenül alap, itt viszont valamiért nem.

2020. máj. 24. 13:37
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék bántó lenni, de egyet értek az elsővel. Ha ez megfogalmazóik benned, akkor van még mit fejleszteni az önbizalmadon és mentális stabilitásodon.


Egyébként az elvárás önmagában okés, halálra is van ítélve egy olyan kapcsolat ahol valaki pl nem szereti magát és később azt a sok szart szépen ki fogja vetíteni a másikra.

2020. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Én értem mire gondolsz, beleszaladtam jópárszor h itt ott k nagy gondok voltak fejben :D
2020. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy mentálisan 100%-os ember. Hacsak nem a dalai lámához mész hozzá.
2020. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hogy tisztább legyen a kérdés, itt az előzmény. Leírtam, hogy ez nálam hogy megy és az oldal látogatói ezt lepontozták. Ez csak nekem furcsa? A #9-es válaszról van szó.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2020. máj. 24. 13:46
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

3as vagyok.


Áh, értelek. Szerintem is ez a normális és nem elítélendő. Környezetemben is állandóan látom a szemléltetett példákat. Az hogy miért alakult ez ki.. az emberek egyébként is lusták megismerni a mésikat és végtelenül önzőek.

Egyszer láttam egy videot, amiben elhangzott az, hogy "if you are not dating to marry only for you current well being, then it is a lost cause." Ami valljuk be igaz.


(Btw látogatásom után máris nagyobb a linkelt válasz százaléka hahah :D )

2020. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Az a helyzet h belenyultál az igazságba azzal a válasszal ami ugye nem ér sok százalékot :)
2020. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Én is most felpontoztam azt a választ. Ez a normális.
2020. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
mert ez az oldal a söpredék gyűjtőhelye. Tehát a vélemények ami itt elhangzanak nem számítanak (enyém se)
2020. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!