Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb. mikor érdemes újra netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mikor érdemes újra netes társkeresőn férfit keresni és kint is komolyra venni a pasikat ,ősszel ? Tudom elindult a vadászidény. De még ha lazán szeretném,hogy jöjjön a lehetőség ,én most mellőzném a csak szexre nyitott pasikat.

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert már érezhető a túlfűtöttség nem egy pasi felől,ahogy nyit vagy kommunikál .


Fusztrált ,ideges ,kapkod,türelmetlen. El-elréved, más nőre mered vagy rám .


Ilyenkor létezik,hogy valakit a pasik közül nem csak szexuális túlfűtöttség hajt és nem csak párzana ?


Akad,aki képes odafigyelni a másikra,mikor nyit rá vagy oly mindegy mit közöl csak szexelhessen vele ?



#lazulás #komoly társkeresés #felszínes szex
2020. máj. 24. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
A párzási időszak férfiak esetében - a macskákhoz hasonlóan - tavasszal csúcsosodik ki. Ez idén a járvány miatt elmaradt, így minden férfi teljesen összezavarodott. Érdemes inkább jövőre újra próbálkozni.
2020. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez személyiségtől függ nem pedig "idénytől".

Én pl. sosem voltam olyan aki a szexre hajtott pedig hidd el én is szeretem és vágyom rá. De nekem nem ez a fontos egy kapcsolatban, hanem ez csak egy nagyon sokadlagos szempont. Jó helyen kell keresgélni pasik közt és kerülni az ilyen "fuckboyokoat"

2020. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés komoly? Évszaktól függetlenül vannak, akik csak szexre hajtanak és vannak, akik nem.
2020. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
„Itt a tavasz, dagad a f🤭sz”
2020. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyílnak a *inák, kivirulnak a bolti szarkák. :D
2020. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy. A nagyrészünk komoly kapcsolatot keres. Évszak semmit sem számít, itt te számítasz.
2020. máj. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes szóhasználatod van.
2020. máj. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb. mikor úgy érzed, szükséged van rá... Párzási időszaktól függetlenül...
2020. máj. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!