Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt olyan köztetek, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan köztetek, aki úgy ismerte meg a párját, hogy a másik mellé szegődött túrázáskor?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mind a ketten túráztatok, és a csak úgy belebotlottatok a másikba, leszólítottátok/leszólított, aztán alakult utána minden a maga módján. Vagy erre nagyon kicsi az esély?

2020. máj. 24. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt ilyen, de örülnék ha így ismerném meg a páromat. :)
2020. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is örülnék egy ilyennek :)
2020. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolat nem lett belőle, de randi igen, egy másik esetben pedig barátság. Szóval a lehetőség megvan, lehet, hogy kicsi az esélye, de nem kizárt. Mondjuk erre alapozni nyilván nem lehet :D
2020. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómnak volt ilyen.
2020. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is folyton ez jut eszembe, hogy egy párhetes túrázást csinálni és ott jókat beszélgetni és érdekes embereket megismerni.

Kérdező milyen nemű vagy?

2020. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jogos kérdés. 27/F vagyok.
2020. máj. 24. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok és 30F......
2020. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csajok, valaki irány a Mátra? ;)

F.

2020. máj. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!