Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknál, nőknél az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál, nőknél az a bizonyos "kémia" akkor van a csúcson, amikor az aktuális randipartnerükről kiderül, hogy élőben is eszméletlenül jóképű, nagyon menő pozícióban dolgozik, gazdagok a szülei és egyedül fog örökölni mindent?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
igen, ez így minden+ emellé villamos/gépészmérnök, orvos, bankár vagy IT mérnök.
2020. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

A kémiát egy megmagyarázhatatlan plusz okozza, talán részben illatok meg hormonok is, részben a kisugárzás.

Az egyik fiú barátomra minden igaz, amit leírtál, de nem vagyok belé még sem szerelmes, ő csak egy haver. Ez nem ezen múlik.

2020. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Lehet én élek álom világban, lehet kioktatni, de én úgy vagyok vele hogy akit szerelemből szeretek, az sem zavarna ha csak biciklije lenne 🤷🏻‍♀️
2020. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
A 30 cm-es farok kimaradt a listáról és még az is, hogy csak a kőbunkó macsókat tisztelik a lányok. De szerencsére, a hapsik legalább 98%-a teljesíti ezeket, mivel nem sok 30 éves szűz fiú mászkál az utcán...
2020. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
3-as! És akit szeretsz annak vajon csak egy biciklije van? ^^
2020. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam akkor szokott megjelenni, ha látok egy szép mosolyt és végre nem egy leterhelő/tirpák/sablon/szánalmasan unalmas nulla effortos retek szar beszélgetést kell olvasnom.


A párom is azzal vett le a lábáról, hogy élvezet volt vele mindenről beszélni végeláthatatlanul. De sok ember előbb lesz gazdag vagy vezető beosztású, minthogy emberszámba vegyen egy nőt és ne fölösleges sallangnak tartson egy beszélgetést

2020. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
A mérnököktől elmegy a kedvük, jó eséllyel átlátnak a lányon, sokkal racionálisabban gondolkodnak a többségnél.
2020. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

Igen, csakis akkor.🤦

Sajnálom, nincs esélyed és nem is lesz soha senkinél, úgyhogy kár nyavalyogni és kiírni ide a 101. ilyen kérdést, ami már baromi unalmas.

Tudod, miért nincs a magadfajtáknak senkije? Mert sekély a lelkivilágotok és messziről ordít rólatok a nőgyűlölet.

2020. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezek már akkor kiderülnek amikor írkálnak egymásnak. Ezek az információk nélkül el se megy veled randira a csaj.
2020. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

Az én párom biciklivel jött az első randira.

Azóta is együtt vagyunk (együtt is élünk) és sose voltam ilyen boldog senkivel. Vettünk egy kocsit de ugyanúgy néha felpattanunk a biciklikre, mint az első randira és eltekerünk a közelben valahova.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, a kettes fogalmazott jól, a kémia egy bizonyos plusz, vagy kialakul vagy nem.

2020. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!