Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szolid, zárkózott fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szolid, zárkózott fiúnak biztos hogy sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Nem az a baj hogy elutasítanak a lányok, mert már ismerkedésre sem találok senkit. Nincsenek a környezetemben lányok akikkel ismerkedhetnék. Ha neten nem jön össze akkor szerintem sosem lesz senkim.

Rossz azt látni hogy másoknak már fiatalabban is van kapcsolata, én meg nem tudok barátnőt találni mert ilyen sz_r személyiségem van. A másik meg hogy nem vagyok izmos, hanem eléggé vékony, hiába sportolok.


2020. máj. 25. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek csak kifogások, a személyiségen is lehet változtatni pl sok önfejlesztéssel. Tehát a kérdésre a válasz, hogy amíg nem változol meg és leszel egy kicsit magabiztosabb, addig sosem lesz...hacsak nem kopogtat be hozzád
2020. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hányszor kell még leírnom ezen az oldalon, hogy a szolidság nem egyenlő a gátlásossággal?

Ha gátlásos vagy és szocfóbiás, menj pszichológushoz, ezek gyógyíthatók.

Ha simán introvertált vagy akkor találhatsz párt.

2020. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bujababa válasza:

Szerintem akinek nincs született érzéke a kapcsolat teremtéshez, az fejleszthető tanulható. Olyan mint egy projekt, tudatosan, módszeresen készülni kell rá. Én saját tapasztalatból megtanultam, milyen nehéz lányként, egy másik lányt kidumálni a bugyijából. De kellő tudatossággal, türelemmel, folytonos fejlődéssel elsajátítható ez. Persze egyszerűbb nyafogni, mint módszeresen felkészülni, és élesben használva tökéletesíteni.


Lényeg - dolgozni kell érte, s van eredmény


L/17.

2020. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!