Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mint ha idot ugrottam volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint ha idot ugrottam volna egy hosszu parkapcsolat utan?

Figyelt kérdés

Fel eve ert veget egy hosszu parkapcsolatom, ez az idoszak eleg nehez volt de tul vagyok rajta. Most ugy erzem, h hianyzik egy tars de rengeteget valtozott a vilag es teljesen lemaradva erzem magam.

Amugy is regi vagasu ferfi vagyok es egyszeruen nem tudom, hogyan kezdjek hozza...? Ti voltatok hasonlo helyzetbe? Sikerult megoldani? Ha igen, hogyan? Koszonom a segitseget!

32f


2020. máj. 25. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, én nem tudom, hogy mit jelent a "régi vágású" férfi.

Leéltem már pár évtizedet, de személyesen udvaroltak, és nem

virtuálisan játszmáztak.

Jöttünk, mentünk, művelődtünk, szórakoztunk.

Attól tartok, hogy a legtöbb ember ugyanattól fél, mint te.


"Ha férfi vagy légy férfi!", hogy a költőt idézzem.

Indulj "vadászni". Nem a neten.

Az életben.

2020. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalakat felejtsd el. Sokan nem arra használják, amire kellene. Illetve komoly kapcsolatot ott nem valószínű, hogy találsz. Több értelme van fórumokon ismerkedni, ott már jó kiindulási pont lehet a közös érdeklődési kör. De ugye mihamarabb el kell kezdeni a személyes találkozókat, mert személyesen jobban meg lehet ismerni egymást.
2020. máj. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1, Ilyen primitiv formaban nem szeretnem ertelmezni a sajatos valaszod...


2, Koszi a meglatast!

2020. máj. 26. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az online társkeresőket tényleg felejtsd el. Kivéve persze, ha időmilliomos vagy és golyóálló a lekoptatásokkal szemben. És ezt úgy mondom, hogy a feleségemet online társkeresőn találtam meg.

Viszont 30 évesen, egy 2 éves kapcsolat után kezdtem társkeresőzni és piszok nehéz volt. Kamu profilok, fél mondatos bemutatkozások, soha vissza nem jelző nők, túlzott elvárások, stb.

Az online társkereső férfiként olyan, mintha fognál egy gépfegyfert és vaktában lövöldöznél, mint egy őrült, remélve, hogy valami "értékes vadat" találsz el.

Nőként meg kb olyan, hogy egy csapat őrült vadászik rád gépfegyverrel és nagyon vigyáznod kell, kinek engedd, hogy eltaláljon...


Őszintén gőzöm sincs, hol lehet manapság 30 fölött ismerkedni, ezért fordultam anno én is a társkeresőhöz. Klubok nincsenek, szórakozóhelyhez már öreg az ember 30-on túl, könyvtárba már senki nem jár, tánciskola (próbáltam azt is) már csak a koreográfiáról szól, mindenki siet, nincs idő beszélgetni. Szerintem 30-on túl manapság elég esélytelen az ismerkedés.

2020. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!