Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy meg is akar ismerni vagy csak le akar velem feküdni?

Figyelt kérdés
Akik eddig próbálkoztak nálam csak meg akartak fektetni. Nyilván gyakori az ilyen, nincs is vele semmi gond, csak ezek az élmények óta folyton úgy érzem, hogy vesztegetem a saját és az ő idejüket, ha valaki mondjuk randira hív, mert tudom, hogy úgyse fekszem le velük az első találkozáskor. Olyan érzésem van mindig mintha senki nem akarna megismerni. Hogy lehet felismerni a különbséget ilyen indítékok között? Vagy volt valaki hasonló cipőben és javult a helyzete?

2020. máj. 26. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Rá kell kérdezni.
2020. máj. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első randin nyilván nem szexelünk senkivel. Ha komolyak a szándékaid, akkor nyugodtan “randiztasd” magad.


Ha a másik fél is komolyan érdeklődik irántad, akkor újból és újból el fog hívni. Ha egy randi után eltűnik, akkor 2 lehetőség van:

A) csak meg akart fektetni

B) nem volt meg a szikra, nem vagy az esete


Ha érdeklődik a személyed felől és nem csak magát mutatja be, akkor jó esély van arra, hogy nem csak arra kellesz neki.

Ha egy pasi folyvást csak magáról beszél, akkor azt az érzést akarja kelteni benned, hogy milyen jól ismeritek egymást, aminek könnyű bedőlni, mert neked csak annyi lebeg a szemed előtt, hogy te már mennyi mindent tudsz őróla, de az nem tűnik fel egy darabig, hogy neki rólad fogalma sincs.


A randiztasd magad alatt azt értem, hogy semmi baj nincs azzal, ha meghívnak egy kávéra vagy sütire feltéve, hogy komolyak a szándékaid.

Egy jó pasi úriember és a tenyerén hordozza a lányt, a nőt vagyis téged. (Bárki bármit mondhat, hogy XXI. század meg blabla...)

Tehát ez nem idővesztegetés. Ha komolyan gondolja, akkor azért, ha meg nem gondolja komolyan, akkor igazából ő vesztegeti a te idődet, szóval egy sütivel pont kvittek vagytok.


Elég sokat randiztam az elmúlt két évben, nagyjából 25-30 pasival találkoztam (nem, nem szexeltem az összessel, mielőtt valaki csúnyán letámadna) és kettővel volt valami kis szikra, velük többször találkoztam és több, mint 1 hónap után lett belőle szex. Ők igazán odatették magukat, írtak, kerestek, hívtak, jöttek, tepertek. Két egyenként 3 hónapos “kapcsolatocska” lett a vége.


Az első 1-2 randin én mindig úgy álltam hozzá, hogy “ez egy haveri találka”, ennek megfelelően semmi ölelés, csók, tapi vagy egyéb testi kontaktus. Ez a magad szempontjából is egy jó taktika, mert érezni fogod, hogy vágysz-e rá testileg. Ha a harmadik randi is bekövetkezik, akkor lehet szépen lassan haladni.

2020. máj. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szex az egy nagyon jó 'teszt'. Ha valaki csak arra hajt, hamar le fog lécelni, ha nem kapja meg. Úgyhogy a helyedben várnék vele. Randizzatok sokat, beszélgessetek, ismerjétek meg egymást.


Az első tanácsa nagyon...hát naiv. Szerinted ha felteszed a kérdést a férfinak: Ugye nem csak szexelni akarsz velem? Szerinted, aki csak azt akarja, be fogja ezt vallani?

2020. máj. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Esetleg ne tedd szét a lábad, amíg nem komoly a kapcsolat...

Barátkozni, beszélgetni meg bárkivel lehet.

2020. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy elég jó előadás párapcsolati témában, érdemes megnézned:

[link]

2020. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekünk meg nehéz lavírozni a barátzóna és az udvarlás között. Ha nem vagyok kicsit pimasz és nem hozom fel a szex témát, illetve hogy vonzódom a csajhoz, akkor barátzóna lesz elég hamar.


Szerintem ezt neked kell érezni, hogy mit szeretnének tőled, konkrét recept nincs rá.

2020. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!