Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Tinderen milyen lányokat húztok jobbra?

Figyelt kérdés

Dilemmában vagyok, egy olyan srác matchelt velem, akiről nem igazán gondoltam volna. Nekem az esetem eléggé és helyes, meg izgalmasnak tűnik a foglalkozása, hobbija alapján, dehát valljuk be mindenkinek van olyan párja, akire nem fog ráírni, esetleg nem is annyira jön be stb. Nekem is van ilyen, úgyhogy nem tudom eldönteni, hogy neki én is ilyen futottak még kategória lehetek e. Annyira nem tartom magam szépnek, és sokan vannak, akik szintén nem tartanak annak. Van 100plusz matchen, dehát az semmit nem jelent úgy gondolom, sokan vannak fent Tinderen.

Mivel ő nem írt, így majd én fogok, ha ráveszem magam, de elég bizonytalan vagyok.



2020. máj. 26. 02:14
A kérdező szavazást indított:
Szoktam olyan lányokat jobbra húzni, akik annyira nem tetszenek és nem fogunk beszélni se valószínűleg
Szoktam olyan lányokat jobbra húzni, akik annyira nem jönek be, de ha írnak akkor csevegek velük
Nem szoktam olyan lányokat jobbra húzni, akik nem jönnek be
30 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal időgazdaságosabb, ha válogstás nélkül mindenkit, vagy mandnem mindenkit jobbrahúzol férfiként, mivel a matchek száma úgyis a töredéke lesz, amiből később könnyebb dönteni. Magyarul a végén majdhogynem pont ugyanott vagy,mint egy hagyományos társkeresőn.
2020. máj. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
En minden lanyt jobbra huzok es utana valogatok
2020. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenkit jobbra szoktam húzni. Aztán ha valamennyi összegyűlt kiválogatom, hogy kire írjak rá.
2020. máj. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Külső alapján nem tudom eldönteni, hogy bejön-e egy lány. Azokat szoktam jobbra húzni, akik nem biztos, hogy idióták, azaz nincs tükrös szelfijük, nincs malacfüles képük, nem vegánok és nem feminácik. Viszont minden nő ugyanazokat a férfiakat húzza jobbra, így a srácnak rengeteg matche van, és nem biztos, hogy van kapacitása neked is írni.
2020. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
69%

Férfiként mondom, hogy ha nem vagy top nő a saját bevallásod szerint, akkor inkább ne írj először, mert csak rontod az esélyeket.

Amúgy az is lehet, hogy azért nem ír, mert épp alakul mással a dolog...


És egy tipp Tinderhez: majd 2-3 sikeres randi után kezdd beleélni magad bármibe, különben sok csalódás fog érni. De addig is add magad, hozd a legjobb formád :)


32F

2020. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Elsősorban olyanokat, akiknek van leírásuk vagy valami, amivel szívesen rájuk írnék. Ha nincs ihlet, unmatch. Nem kínlódok üresprofilos "szolgálj ki, szórakoztass" lányokkal
2020. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nekem semmi nincs írva, neki se. Nem is kell, a képek változatossága kelti fel a figyelmemet, nekem is különbözőek vannak fent.

Nem szoktam beleélni magam, pár havonta szedem elő a Tindert, már voltak történések. Néhány napja matcheltünk, ha válogatni akart volna, akkor gondolom kiszórt volna már rég.

Mondjuk én nem szoktam mindenkit jobbra húzni, becsúszik olyan, aki aztán mégse tetszik, ha figyelmesebben megnézem a profilt, de ennyi.

Nem tudom milyen státuszban vagyok a külsőm alapján, szoktak bámulni néha buliban jó kiállású egyének, de van amikor meg egyáltalán nem, úgyhogy fogalmam nincs a valóságról, inkább ez a probléma. Többnyire negatív irányba gondolkozom magamról a külsőm terén, ami a valósághoz közelebb áll szerintem.

De köszönöm a válaszokat, tényleg használható véleményeket mondtatok :D mindenkinek ment a zöld

2020. máj. 26. 11:51
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindenki jobbra húzok én is. Viszont én se írok már rá minden lányra nem nem mintha olyan sok matchem lenne. Csak egy idő után rájön az ember hogy többsége lány úgyse fog visszaírni bármilyen kreatívan is írok rájuk. Így végül afféle passzívabb üzemmódba kerül az ember. Néha persze azért teszek kísérletet.


Szóval ha a pasi nem keres akkor vagy már nagyon ki van égve vagy tényleg nem jössz be neki. Egyéként ne éld bele magad. Még az első randiba se mert az valójában csak egy találka. Majd ha a 2-3 tali lesz na akkor kezdj el igazán lelkesedni.

2020. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam csak értelmes leírással rendelkező, nem instagramos, utazós tengerpartos, lányokat húzom jobbra. Aki csak annyit tud hogy pucsít a homokban nem igazán kelti fel az érdeklődésem.


Egyszer írtam rá egy leírás nélküli csajra, de olyan bunkó volt mintha nekem kötelességem lenne felfedezni az ő kis lelkivilágát. Mondtam neki hogy nyugodtan megtarthatja magának.

2020. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 VincentLaw ***** válasza:
Szintén mindenkit jobbra húzok. Persze nem volt ez mindig így, ez csak szépen idővel alakul ki szerintem a srácoknál. Mint az előttem szólók is kiemelték, ez amolyan belefáradás/megunás dolog lehet, amikor teljesen mindegy, hogy mit írsz kezdésnek, nagy eséllyel nem fog válasz jönni. És jön a dilemma egy újabb matchnél, hogy most írjon e, vagy ne írjon, de már abszolút nem is strapálja magát az ember a tartalom miatt. Viszont statisztikailag, ha kicsit bunkóbb a kezdő üzenet, arra többször jön válasz, még ha negatív, akkor is :D 32F
2020. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!