Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély az utcán csak úgy egy idegennel össze ismerkedni? Akivel se közös ismerős, semmi. Vagy ilyen már csak a filmekben van?

Figyelt kérdés

Senki nincs a közelembe akivel elkezdődhetne egy ismerkedés akár.

Szerintetek van értelme az utcán rámosolyogni egy idegenre, hátha? Vagy kicsit hosszabban nézni?

Vagy ezektől már mindenki hülyének nézi az embert?


2020. máj. 26. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Annak van értelme hogy odamész értelmesen beszélgetni, akin látod hogy vevő lenne az ismerkedésre. Nyilván ugyanúgy benne van hogy nem lesz belőle semmi (millió oka lehet), de azt előre honnan tudhatnád?


El kell jutni arra a pontra hogy ne ebből merítsd az önbizalmad (pl. hogy hány randi lett ezekből vagy hogy milyen visszajelzéseket kapsz), hanem egyengesd az életed és az elért vagy folyamatban lévő céljaidból. Akkor nem fog nagyon érdekelni hogy Julika lekoptatott vagy Zsanikával majdnem összejött, de a végén másik palit választott, mert tudod hogy 1, több időt nem kell feleslegesen pazarolnod olyanra, aki nem érdemli meg 2, a visszautasítástól semmivel nem leszel kevesebb.

2020. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. Azt kihagytam a kérdésből.
2020. máj. 26. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is hasonló helyzetben vagyok; senki sincs a közelemben, akivel lehetne valami, neten pedig nekem nem megy. De azt látom, hogy amiről írsz, az a való életben, a mindennapokban nem jellemző. Még a postán vagy egyéb helyeken várakozás közben sem, nemhogy az utcán. Idegenek nem szoktak egymással "foglalkozni", illetve legfeljebb szemezésig, mosolyig jutnak el. Egyetlen olyan párról sem tudok, akik így jöttek volna össze, mindegyik az iskolában, a munkahelyen, a baráti/ismeretségi körön, esetleg netes társkeresőn keresztül vagy valamilyen hobbi kapcsán.
2020. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pedig az lényeges,hogy Te vagy a nő! Én is nő vagyok, és tartanék az ilyen ismerkedésektől. Hülye világot élünk, nem tudod,hogy kibe botlasz bele. Külsőre rendben,de lehet,nyilvános helyen rendben, de aztán ki tudja. Akihez odamennél így ismerkedni szerinted mit gondolna?Azonnal azt,hogy szexkapcsolatot keresel.

Ha annyira nem tudsz máshol ismerkedni itt a gyakori, ami ugyan nem társkereső,de biztonságosabb, hiszen anonim maradhatsz addig amíg akarsz. Aztán közösségi oldal, fotócsere, telefon, és személyes találkozó. Mégis normálisabb a menete mint tökidenegent leszólítani.

Ha mégis ezt akarod, akkor ahogy írják is, valami ürüggyel szólítsd meg akit kiszemelsz.Bár manapság még akkor sem veszik a lapot ha épp" nem konkrétan olyanra akadsz aki szintén ismerkedne.


De bocs", látom magam előtt a helyzetet...utcán.-.leszólítasz egyet, meg még egyet, még egyet...


Ne gúnyolódok, dehogyis, megértelek!De akkor is..keress más lehetőséget az ismerkedésre!

2020. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát a leszólítást inkább kihagynám. Társkeresőktől én is tartózkodó vagyok.
2020. máj. 26. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy igen. Szoktam.

Miért ne?

2020. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Férfiként mondod.valahogy az természetesebb, bár ahhoz is kell egy tökéletes külső és megnyerő modor.
2020. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van esély, de nem sok.


Az emberek akik az utcákon vannak azok mennek valahová, vagy dolgozni vagy haza vagy gyorsan még vásárolni, vagy sietnek buszhoz.


Szóval kevesen állnak meg beszélgetni.


Olyanokhoz van értelme odamenni akik nézelődnek, sétálgatnak a parkban, leülnek nassolni inni valamit.


Nincsenek szabályok , hogy kinek szabad nem szabad odamenni.

2020. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Nőként van a világon a legkönnyebb dolgod. Ha rámosolyogsz több száz emberre, valaki biztosan le fog szólítani, még akkor is, ha te bátortalan vagy kezdeményezni.


Férfiként viszont képzeld el a másik oldalt. Mindenki a telefonját nyomkodja, a társkeresőn van vagy boldog párkapcsolatban él és esélyed sincs bárkit is megismerni offline.

2020. máj. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak úgy az utcán szerintem kicsi rá az esély, mindenki megy a-ból b-be, iszonyat ritka, hogy két idegen megálljon csak úgy beszélgetni. Olykor valami kapcsán előfordul de ez nagyon lutri, jókor kell lenni jó helyen.


Viszont vannak helyek, ahol kialakulhat egy spontán ismerkedős beszélgetés idegennel és (számomra) természetesebb közegek erre, mint az utca. Pl kávézó (~bármilyen beülős hely), könyvtár, edzőterem, koncert, strand, akármilyen rendezvény.

2020. máj. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!